Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást szeretnék és van...

Tetoválást szeretnék és van konkrét elépzelésem is. A csulkómra szeretném és 2 idézet között vacilálok.1. Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today.2. Dreams, Hope, Love, Family, Strength, Believe. Milyen árban gondolkozzak?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy el kell mennem majd,csak azért kérdezlek meg benneteket,hátha valakinek hasonló van és tud árat írni nekem.

2014. okt. 3. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden tetováló szalonban más árak vannak. De ilyen tucat tetkókat pár ezer forintért megcsinálják. Nem nagy ügy, hiszen több ezernek csináltak ilyeneket.
2014. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy te azt mondod tucat :D de rajtam különleges lesz :D
2014. okt. 3. 23:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
AHA hogyne...
2014. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Így van :D Csak nem gondolod,hogy a te véleményedre adok :D na ne vevettess :D
2014. okt. 3. 23:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam szalonja válogatja az árakat. Azt is elhiheted, hogy nagyjából annyira különleges neked mint a több száznak akiknek ugyanez van írva rájuk..Végül is a te bőröd, úgy csinálsz tucat majmot magadból ahogy akarsz. De különleges nem leszel tőle az is tuti..
2014. okt. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor barátnőmet elkísértem tetoválószalonba.. Amíg ott voltunk, az egyik tetováló vagy 3-4 ilyen love, hope, believe és társai tetkót lenyomott különböző lányoknak egymás után. Ennyire egyedi... Ott asszem 5000 ft volt.
2014. okt. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondtam hogy én leszek különleges tőle....Rajtam lesz az...de igazából nem ez volt a kérdésem hogy mennyire egyedi vagy nem....Nem is ismersz,sdmmit nem tudsz rólam :D Én nem hiszem hogy bárki is kíváncsi erre,amiről itt karattyolsz :)

Amúgy meg én találtam ki,hova és mit...magam döntöttem el...nem arra kértem segytséget,hogy mit varrassak...na az gáz....Amúgy azt sem tudod nekem ezt mit jelent és miért tetováltatom ezt...Szólal sz...ok a véleményedre ,már ne haragudj :)

2014. okt. 5. 21:52
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Már bocsika, de ha annyira ostoba vagy, hogy bemenj egy szalonba, és rákérdezz mennyiért csinálnak ilyen tucat tetkót amihez még sablon sem kell, akkor ne akadj ki ha a gyakorin többen felhívják a figyelmedet, hogy a divat tetkót meg fogod bánni. Mellesleg. Örülök, hogy fogalmam sincs ki vagy, mert még véletlenül sem állnék ilyen buta, üresfejű kivagyok én alakkal szóba..
2014. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnállak,hogy ezt gondolod.....Inkább jobb is hogy nem ismerlek.....Amúgy leszarom mi a divat...nekem ez tetszik...Ennyi.Anno 13 évvel ezelőtt szurattam piercinget...és akkoriban már kimenőben volt a köldök piercing divatja...de leszartam mert tetszett és a mai napig tetszik is...Mindegy....ez téged úgysem érdekel...amúgy meg minek van az oldal ha nem lehet megkérdezni ilyet...Szánalmas..inkább lépj ki innen...az ilyen kötözködő emberekre nincs itt szülség...és még egyszer ne merj a szádra venni megkérlek...hogy ilyen meg amolyan vagyok...mert a stílusodból nagyon lejön,Te milyen is vagy...hát inkább nem írom le....és ne irogass ide többet ha megkérlek,nem hiszem hogy erre bárki kíváncsi.Én csak egy kérdése tettem fel,amire nagy szerencsénre,pont te válaszoltál...Szia
2014. okt. 5. 23:26
 10/10 A kérdező kommentje:
Én tényleg úgy érzem,teljesen normálisan feltettem egy kérdést...lehetett volna szurkálódás nélkül válaszolni...amúgy mindegy,ma megkaptam erre a kb-i választ...Úgyhogy sztem több időt nem is fecsérelek erre hogy itt neked válaszolgassak...nincs szükségem "ilyenekre"...szal zárjuk is le ha lehet...
2014. okt. 5. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!