Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy ilyen tetkó mennyibe kerül?

Egy ilyen tetkó mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 8. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Na már megint egy idióta fanatikus... -.-
2014. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiiii ***** válasza:
0%

5-7 ezer forint, legfeljebb 10, bár persze attól függ, kivel csináltatod.

Én egyébként az égvilágon nem varratnék magamra semmit.

2014. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az igen idióta azért mert szeretnék egy ilyen tetkót és szerintem jól néz ki?Gratulálok.A válasz azt köszi szépen:D
2014. okt. 8. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy húszasból jó ha megúszod,hacsak nem pancserral csináltatod! De inkább most fizess érte többet,mint késöbb megbánd és lézereztetni kelljen!
2014. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
49%
KILLAGOONS :)
2014. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Így van ,vannak dolgok amin lehet és meg is éri spórolni,a tetoválás az látod nem ilyen!

8 éve (17 évesen) gyerek fejjel mentem az első tetkómat megcsináltatni,akkor a legolcsóbbhoz mentem,surmóságból aki a hüvelykullyamra egy gyémántot varrt fel ahogy kértem,viszont egy életre megbántam,hogy a kb 3x3cm-es tetkóért surmóvoltam és a garázsban kialakított helyben 3000-ért csináltattam mint,hogy a Boris-sal (legjobb tetkós a városban) 5-6000ért.

Szép lett,csak közelebbről látható nagyon,hogy gagyi munka (nem egyenes stb...).

2014. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze nem is fogok spórolni ezen ha csináltatom akkor csak jó munka legyen:).Köszi a többi választ is.:D
2014. okt. 9. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:
20-30ezer körül van egy profitól.
2014. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!