Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A mamám születési és halálozási dátumát szeretném az alkarom belső részére varratni, ti hogy viszonyulnátok ha ilyet látnátok a buszon vagy akárhol? Alapjában véve én egy átlagos, szolid ember vagyok, és nem szeretném ha ezért elsőránézésre elítélnének az emberek.

2014. okt. 11. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Én személy szerint morbidnak tartom ha valaki a halál napját tetováltatja magára.

Azt se tudom értékelni aki eleve dátumokat írat magára.

Egyébként erről egy sztori jut eszembe.

Egy partin volt egy srác akinek a karjára két dátum volt tetováltatta. Rajta kívül senki nem tudta milyen dátum..Éppen ebédeltünk egy hatalmas asztalnál amikor valaki ebéd közben megkérdezte mit jelentenek. Kis csend után a srác kibökte: Az első dátum amikor bevitték a börtönbe. A második dátum amikor szabadult..hát... elég kínos volt, mert a két dátum között több mint 10 év volt.. Senki nem merte megkérdezni, hogy miért ült 12 éven keresztül..

2014. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem a halál napját gondoltam, hanem csak évet és ott lenne a születés évszáma is. Emléknek szánnám, hogy mindig velem lenne, és sose felejteném el. Egy tetoválás legyen személyes, és valahogy kötődjön az emberhez legalábbis szerintem. Ilyen nonfigurativ tömeg tetkókban nem is gondolkodtam, aminek csak annyi a jelentősége hogy "menő". Szerintem rólam nem gondolnák hogy börtönben ültem, már csak azért se mert a két évszám között 70 év van. De még nagyon átgondolom ezt a tetoválásos témát.
2014. okt. 11. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább találj ki valamit, ami személyes dolog és rá emlékeztet..egy szó, egy kép, egy szimbólum, bármi. Egy dátum nem túl személyes szerintem.
2014. okt. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan.. Ha nincs rajtad a dátum, akkor elfelejted a nagyidat?? Mintha csak a tetkón múlna, hogy emlékezel-e rá vagy sem. Végül is a te dolgod.. Azt varratsz magadra amit akarsz.
2014. okt. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem az esküvői képük van az alkaromra tetoválva születési évszámmal alatta. nem azért varrattam mert más különben elfelejteném őket, hanem hogy mindig velem legyenek. Általuk lettem az aki, ők neveltek fel, mivel szüleim eldobtak maguktól, nekem ők voltak az egyetlen rokonom.
2014. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretem a tetoválásokat, mert először még csak egy évszám, de ebből lesz majd a teletetovált láb, karok stb de te tudod. Az is megeshet, hogy mondjuk elrontják/elírják/nem tetszik és akkor már nehéz lesz visszacsinálni.
2014. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!