Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nem fog latszani a szajkontur...

Nem fog latszani a szajkontur tetovalasom? Most hamlott le, es eltunt.

Figyelt kérdés
Hetfon csinaltattam,ma kezdett el lehamlani,es nem latszik semmi.teljesen eltunt.Ez normalis?

2014. okt. 15. 18:28
 1/9 anonim válasza:
" Kérem amennyiben problémák akadtak keresse fel tetoválóját vagy bőrgyógyászát! "
2014. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Csak lehámlott róla a felesleg! :)
2014. okt. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A felesleg? Az osszes..
2014. okt. 16. 02:12
 4/9 SzilKa ***** válasza:
Ha eltűnt 2 nap alatt, akkor nyilván nem fog látszani... Jelezd afelé, aki készítette, átmegy rajta újra, amint legyógyul. Ha kétségeid vannak az illető szakértelmével kapcsolatban (ha gyanúsan olcsó volt, akkor lehet is kétséged), akkor inkább keress fel egy igazi szakembert. A tetoválás/sminketetoválás esetében többnyire igaz az a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve...
2014. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A sminktetoválás amúgy egy jó pénzlehúzás féleség, mint a műköröm.

Gondolom eszedbe sem jutott, hogy egy rendes tetkóssal megkontúroztasd a szád? A muterom évente-kétévente bajlódik a szemöldökével, amit megvakartat a "sminktetoválással". Aztán mikor ujjnyi vastag sebbel lejön a fele, akkor értetlenül áll a tükör előtt.

Hiába mondtam neki, hogy a barátom megcsinálja "örökösre", de fel sem fogja, hogy mennyit spórolhatna vele. Én meg már vagy tíz éve nem röhögném ki.....

2014. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem volt olcsó, külföldön csináltattam.. Ráadásul olyannal aki 16 éve dolgozik sminktetoválósként és tanítja is..Ezért vagyok nagyon elkeseredve..lehet h nem vissza be a bőröm..v nemtudom
2014. okt. 20. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez pont erről szól. Ha esetleg nem veszi be a bőröd, akkor nekiesik ismét, de ezzel tisztában vannak a kozmetikusok. Mivel nem tartós festéket használnak és kis mértékben hatolnak be csak a bőr alá, ezért a sebbel szinte a java le is jön. Ha rendes tetoválóval csináltatod, akkor kövesd a tanácsait, de a lényege itt is a következő lenne, mint a sminkes tetkónál, hogy ne hagyd felsebesedni. Két óránként mosd le és vékonyan kend be baphantennel, mivel a szád elég kényes, ezt nem tudod fóliázni.
2014. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom,h megcsináltassam e rendessel.Van rendes tetkóm az oldalamon,nagyon szép még mindig,pdeig nem új

De ilyenről még nem hallottam,hogy szájkontúrt is csinálnak rendessel? DE akkor az el se tűnik soha?

2014. okt. 20. 19:06
 9/9 SzilKa ***** válasza:

Rendes tetoválógéppel, rendes festékkel maximum szemöldököt csinálnak a tetoválók, szemhéjhoz, szájhoz nem nyúlunk.


Amúgy, egy tetováló nem feltétlenül tudja azt, amit a kozmetikus, hogy mi a legelőnyösebb forma... Ezen kívül a trend, az arc változik az évek során, jobb azt pár évente újracsináltatni, mint egy életre masszívan megörökíteni az arcon...


(csak azt az egyet nem értem, miért olyan drága a sminktetoválás, hogy egy szemhéj árából egy telihát is megvan sokszor :D )


Mondom ezt úgy, hogy tetováló vagyok.

2014. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!