Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért maszatolódik? (lent)

Miért maszatolódik? (lent)

Figyelt kérdés
Skiccet szeretnék felragasztani de nem sikerül. Van indigó olajam is meg bőrindigóm is. Én úgy csináltam, hogy bekentem a bőröm indigó olajjal és utána raktam rá az indigót, elsimítgattam és hagytam száradni egy kicsit,de elmaszatolódott. Mit kell máshogy csinálnom? Illetve még az lenne a kérdésem, hogy ha nem szimmetrikus mintát akarok felrakni akkor hogy kell csinálni?
2014. okt. 17. 20:00
 1/1 SzilKa ***** válasza:

Nem az indigót kell rásimítani, hanem a papírlapot, aminek a hátuljára felkerültek az indigós vonalak.

Van a rajz, vagy kinyomtatott minta. Alá helyezed a bőrindigót az indigós felével felfelé. Rajta van a mintás papír, aminek a vonalait áthúzod tollal (vagy ceruzával, ez mindegy). Így kerül a minta indigós vonalazása a papírod hátuljára. Ezt a papírt simítod a bőrödre, miután bekented azt stencilolajjal. Óvatosan lehúzod a mintá papírt és óvatosan felitatod papírtörlővel a maradék stencilolajat. Ennyi.

(így a nem szimmetrikus mintáknál is rendesen fog így megjelenni a bőrön, ahogy kell)

2014. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!