Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valaki ehhez passzoló szimbólu...

Valaki ehhez passzoló szimbólumot? összetartozás

Figyelt kérdés
A szerelmemmel egyforma tetkót szeretnénk, a lényege az lenne, hogy mi ketten összetartozunk az idők végezetéig, bármi is lesz. Nem találtam semmi konkrét motívumot, ami az összetartozást jelképezné. Tud erről valaki valamit? Bármit ajánlani? Esetleg linket is ha tudsz, vagy csak leírást, az is jobb mint a semmi. Nagyon köszönöm
2014. okt. 31. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
pl. két egymáshoz illő puzzledarab, két egymásba kapcsolódó karika, ugye a yin yang szimbóluma (egyikőtök kezén az egyik fele, a másiknak a másik fele a jelképnek), vagy nem tudom mennyire vagytok elvetemültek, de van az a közmondás, hogy "összetartozunk, mint a borsó meg a héja", és akkor lehetne, hogy az egyikőtöknek a zárt borsóhüvely van pl. a csuklóján, a másiknak pedig a nyitott héj a benne ülő két borsószemmel, ami titeket jelképez.:D:D remélem segítettem azért valamennyit!:D
2014. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg egy apró lakat az egyikőtök bőrén, mig a masik egy pici kulcs.
2014. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!