Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválás tényleg kikopik?

A tetoválás tényleg kikopik?

Figyelt kérdés
Üdv! 19 éves vagyok, és szeretnék az ujjaimra tetoválni,mármimnt így az öklömre, de azt mondták hogy nem érdemes oda, mert hamar kikopik. Ez most mit jelent? Eltűnik a tetoválás? Vagy esetleg kifakul? Teljesen feketét szeretnék, valami féle írást, ugye ujjanként 1 betű, biztos beugrik hogy milyenre célzok. És ha mégis elkopik vagy valami az mennyi idő után történik meg? És fizetni kell azért hogy "újra színezzék" ?

2014. nov. 4. 21:34
 1/5 Quasar07 ***** válasza:
Egy idő után lehetséges. Kifakul egy kicsit szerintem a színe.
2014. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, kifakul.

Ha rossz minőségű festékkel dolgozott a tetováló akkor elég hamar kikopik. Ha jó a festék, akkor viszonylag elég későn de akkor is kopni fog. (meg hát a bőr is változik évek alatt) De a kikopott tetkót újra lehet varratni, és igen, azért fizetni kell.

2014. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 4. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Kopik. PLusz ugye kezedet naponta tobbszor mosod, stb, gyorsan csereldoik ott a bor
2014. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy: nehezebben marad meg ott a festék a vékonyabb bőr miatt.

Kettő: Minden tetoválás kopik. Főleg napfényre, UV sugárzásra.

Három: Álláskeresésnél elfedhetetlen, ha csak nem olyan a munka.

Négy: Nem túl szép amikor ki van kopva, illetve ha nem egy valódi profi csinálja. Jobban látszanak a ferde vonalak..stb.


Feliratot inkább máshova csináltass. (nem vagyok tetoválás ellen, de szerintem ujjakra nem valami szép látványnak)

Illetve ha megunnád, le lehet szedetni, de ha valamiért nem tökéletesen, akkor csúnya marad, eltakarni meg nem nagyon lehet mivel.

2014. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!