Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az angyalszárny tetkò az...

Az angyalszárny tetkò az női motívum?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem unisex :D tehát is-is, ha jól kidolgozott és jó helyen van nőkön és férfiakon is jól mutat :)
2014. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz. Nekem mondjuk annyi fenntartásom van ezzel kapcsolatban, hogy azért ez is elég elterjedt minta. De ha ilyet akarsz, akkor kérlek, tényleg jó helyen csináltass valami nagyon szépen kidolgozottat :)
2014. nov. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Puppies ***** válasza:

Attól hogy elterjedt még lehet szép.Ennyi erővel minden tetkó elterjedt csak nincs fent mind a neten.

Eredetileg amúgy az angyalok férfiak voltak.De szerintem az angyalszárny kifejezetten csajokhoz illik.Persze a kivitelezéstől függ.Csak ne félj pénzt kiadni érte különben nagyon csúnya lesz és hamar szét megy

2014. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!