Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok a divat-mármint,...

Mit gondoltok a divat-mármint, amit mindenki majmol- tetoválásokról?

Figyelt kérdés
Szeretnék csináltatni madarakat a csuklómra,mert számomra van jelentősége(nem is egy,mindnek a szabadsághoz van köze(nem,nem börtönből jöttem:)),viszont nem szeretem az ilyen tömeg cuccokat,meg olyan izé,hogy nem egyedi...ti mit gondoltok a divat tetoválásokról,és mit gondoltok,ha valaki úgy csináltatja,ha van számára értelme is?

2014. nov. 25. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát öhm..egyszóval gáz.

Én legalábbis annak tartom.

2014. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak , hogy tudd: Mindenki akinek van tetoválása azt mondja, hogy neki egyedi, mert a tetoválásnak jelentése van. Szóval nem te lennél az egyetlen aki ezt mondaná.

Nekem is van tetkóm. Mondhatni divat tetkó lett (matyóvirág) én nem mondom, hogy nekem jelentése van, mert nem lenne igaz. Én nekem azért van, mert tetszik.. ennyi.

A divat, tucat tetkókkal csak 2 baj van

Az egyik, hogy mindenkinek olyan van. A másik, hogy rondán van megcsinálva.

2014. nov. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Nekem nagyon tetszenek a tetovalasok. De pont azert nem csinaltatok mert sok suttyon is van. Neztem a foci VB-t, a focistak 90%-a tele volt varva. Ki akarja hogy ostoba focistanak nezzek?


Ez a "jelentese van" meg rohejes. A multkor valami gyerek fejtegette itt, hogy valami japan kanji van ravarrva ami azt jelenti hogy szabadsag, es hat ez a jelentese. LOL.


En nem akarnek jelentest, egyszeruen tetszik nehany kep es kesz.

2014. nov. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azt, hogy valakinek egy muffin vagy egy harisnyakötő van a testére tetoválva nem lehet azzal magyarázni, hogy van jelentése. Mi? Hogy szeretsz enni? Ökörség. A tetoválások rég elvesztették a varázsukat, mióta minden második emberen van valami, aminek köze nincs semmihez csak szép meg tetszik. Nekem 2 van, mindkettő jelent is számomra valamit, életem meghatározó részeire vonatkozik. Szerintem ha már valaki egy életre magára varrat valamit, az jelentsen is valamit...
2014. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!