Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagy baj hogyha 13 évesen...

Nagy baj hogyha 13 évesen tetovalast csinaltatnék?

Figyelt kérdés
Csak egy koponyat tetovaltatnak rozsakkal a lapockamra de nem lenne tul nagy. Mar par eve kivalasztottam a mintat azt hogy mejiket szeretnem. Szuloi engedellyel ram tetovalnak? Max ha megbanom le szedetem de nem fogom mert egyszer az egesz testemet tele hogom tetovltatni.

2014. nov. 26. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen azért problémás a tetoválás, mert feltehetően még jó 10 éven át fogsz fokozatosan növekedni, aminek következtében a bőröd is nyúlik. Ha most tetováltatsz valamit, az 10 év múlva egy elnyújtott pacának fog csak látszódni. Úgyhogy jegeld a témát addig, amíg a tested ki nem nőtte magát végleges méretére.
2014. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
21%

Szia!

Én is 13 vagyok. Nekem az o.társamnak van egy tetkója, jól nézki, bár én még várnék, de ez már más téma.

A lényeg szülői beleegyezéssel lehet.

2014. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Koponya rózsákkal... óó milyen egyedi... ja nem.

Majd akkor tetováltass ha jelent is valamit neked, és lesz egyedi mintád, mert ennek így semmi értelme nincs, nagyon gyerekes. Mivel gyerek vagy. Jobb helyeken meg gyerekekre nem tetoválnak szülői beleegyezéssel sem.

2014. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

IGEN.


-gyermekbántalmazás, a "mestert" lecsukhatják mint a huzat (de úgy kell neki, csukják is le, ha ilyet csinál)

Reméljkük valaki a környezeteben feljelenti.


-senki tisztességes művész nem fog vállalni, így ki leszel téve vérben terjedő fertőzéseknek. Egy jó kis hivfertőzés 13 évesen? Hepatitisz? Most komolyan, akarsz te életed végéig egy marék gyógyszeren élni és azon remegni rájön-e a főnök és az esetben páros lábbal repülsz-e? Hogy lesz-e az életben bárki is aki lefekszik veled?


-ennyi idősen még sokat nősz, a tetkó el fog deformálódni.


-valszeg pocsék festéke is lesz a kóklernek, szóval egy jókis allergia, vérmérgezés is simán ott figyel.

Aztán később lézerezteheted százezrekért. Ha nagyon elbacca, akkor még az se szedi le (ha heges is).

2014. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

de baj. pár év mulva meg más fog. tetszeni. azért mert másnak olyan van te is olyat akarsz. inkább legyen saját egyéniséged és ne olvadj bele a tömegbe. nekem nem tetszik a tetkó.

én inkáb nyáron szoktam hennát csinálni,egy playboynyuszi a felkaromra. és az akkor látszik csak amugy is polban,meg két hétig rajta van,az bőven elég.

2014. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez a kérdés kamu.


Ha pedig valóság lenne, akkor menj vissza a kisboltba és vegyél egy tetkós rágót, az való neked.

2014. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

"A lényeg szülői beleegyezéssel lehet."


13 évesen?!!44?! Persze, a donald kacsa magazihoz adott matricát esetleg.

2014. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
32%

Igen, egy csomó helyen megcsinálják!

Szülői beleegyezéssel.

2. vagyok

2014. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, egy csomó helyen megcsinálják!

Szülői beleegyezéssel."


Igen, egy csomó helyen főznek dizájnernarkót pöttyös zománcbögrében a Tecanéni mosókonyhájában, de ez nem jelenti azt, hogy mindez éppeszű döntés és úgy általában legális dolog.

Így nem csak a tetoválót, de anyádat is lecsukják. Két legyet egy csapásra, két hülyével kevesebb rohangászik emberek közt.

2014. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
csináltassad meg hennával aztán minimum várj 5-6 évet és ha még mindig jó ötletnek találod varrasd magadra
2014. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!