Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha egy kész, nem friss tetovál...

Ha egy kész, nem friss tetoválást megkarmolnak, nem lesz tőle baja?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 07:49
 1/4 anonim válasza:
Nemhinném. Egyik ismerősöm véletlenül belevágott a sajátjába, nem lett semmi baja, bár nem volt mély vagy nagy a vágás.
2014. dec. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én mikor tetováltattam, utána pont előjött az ekcémám és viszkettem mindenhol, még a tetoválásom is. semmi nem látszik a tetkón, hogy vakartam.
2014. dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ne csinálj sportot belőle. Kijöhet a festék, és el is fertőződhet. Alapvetően mindkettő jó ronda tetoválással végződik.


Jó, persze más az, ha pl. véletlenül egy felcsapódó ág belekap. De igyekezz kerülni.


Utolsó: elmondanád, hogy mi a BÜDÖS FÄSZNAK kell ekcémára tetováltatni? Ki volt az a hentes aki megcsinálta?

2014. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amikor tetováltattam még semmi bajom nem volt(amúgy jó szakember csinálta nem hentes) csak utána meg rühes(legalábbis a bőrdoki szerint, szerintem csak sima allergia volt egy kutyának a szőrére, mert onnantól kezdtem viszketni) lettem + ekcéma kombó. ennek semmi köze nem volt a tetováláshoz.
2014. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!