Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fáj bordánál a...

Mennyire fáj bordánál a tetoválás?

Figyelt kérdés
Előre szeretnék tetováltatni és a bordámnál is átmegy a tetkó. 65gk vagyok tehát elég csontos. ott össze fogom magam f*sni? am azt mondták elég jó a fájdalom küszöböm mivel magamnak simán szúrtam pc-t érzéstelenítő nélkül szájba. kb mire számítsak? fájdalom csillapító lesz nálam alapból :D

2015. jan. 7. 17:57
 1/3 anonim válasza:
Az mondják a tetko jobban fáj ha a börfelszin amire tetováltatsz csont felet van. De ha jó a fájdalom biro képességed akkor szerintem nem lesz gond. Én sem tudom biztosan egy cikkben olvastam.
2015. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi ideig tart.


Nekem az oldalamon-bordában van.

2 óra után azért már igencsak fájt, két és fél órától szenvedtem, a 3. óra után már csillagokat láttam, az az utolsó fél óra felért az egész előtte lévő fájdalommal :D


De az enyém elég nagy, és sok volt benne a színezés.


Sokat segít, ha szimpi a tetováló egyébként, én kibírtam jajgatás meg bőgés, hiszti nélkül simán, első tetkó volt.


Nehéz hogy nem vehetsz akárhogy levegőt, főleg a kontúrnál.


De az igazán rossz utána volt....nagyon nagy felületet fóliázni az oldaladon egy élmény....4 napig alig bírtam mozdulni :D

2015. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is van a bordámon egy madár :) Nekem személy szerint fájt, de ki lehetett bírni. Első tetkóm volt. Szerintem is minél nagyobb, minél tovább tart, annál fájdalmasabb.
2015. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Testvéreknek milyen tetkókat ajánlotok?

Valami igazán sokatmondót de mégis "belsőséges" tetkót szeretnénk, közösen lehetőleg ugyanazt ha nem is ugyanoda.Egy szimbólum,jel,felirat bármi szóba jöhet, csak valami irány kéne hogy milyen legyen.. 18F és 22L

Budapesten lévő, jó tetováló?

Olyan tetoválót keresek, aki szépen színez, profi, gyors és precíz, és nem mellesleg budapesti. Tudtok valakit ajánlani??

16 évesen tetoválás? Elnyúlna?

Korán érő vagyok és most 21-nek is kinézek. 183cm 78kg vagyok. Karom mérete 38-as edzès utàn. Azt szeretnèm kèrdezni hogy szeretnék egy maori tetoválást ami a vállamtól indulna a alkarom közepéig. Azért maori mert tetszik a stílus és minden...

15 évesen tetoválást szeretnék? (többi lent)

Sziasztok!15 éves srác vagyok, és eléggé szeretnék tetoválást. Nem ezeket a divat,swagvagyok,menőgyerek féléket, hanem saját magamnak jelentene sokat. A következőre gondoltam: felkaromra szeretnék egy idézetet, és egy tövist. Az idézetekből 2 van amit magamra...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!