Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy lehetek tetováló?

Hogy lehetek tetováló?

Figyelt kérdés
nem szeretnék tanfolyamra menni mert szerintem pénzbedobás. Nagyon jól rajzolok.hogy tudnám elkezdeni?
2015. jan. 20. 19:45
 1/5 anonim válasza:
1. lépés: Ne a szexualitás kategóriába írd ki a kérdésedet.
2015. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz pénzt, vegyél egy helységet, díszítsd be eszközökkel, szerezz kuncsaftokat és hajrá.
2015. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
fogj egy tűt meg valami festéket aztán kezdd el böködni magad
2015. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De jó lenne a tanfolyam, mert mi van, ha egy-egy anyagot rosszul ismersz vagy annak keverékét, majd szép kis betegséget hozol össze a vendégednek?

Egy tanfolyamon elmondanák mire kell figyelned, nem csak gyakorlat, hogy hogyan tetoválj. Elmélet is kell nem kevés, mindent pedig nem biztos, hogy összetudsz vakarni netről meg egyéb helyekről.

2015. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2# szép is lenne, ha ilyen egyszerű lenne... De a hetvenes évektől higéniai előírások vannak és elhiszem kedves kérdező, hogy nem akarsz tanfolyamra menni, én sem voltam, de egy higéniai kézbesítésed kell, hogy legyen, plusz az adóviszonyok a szalonnyitáshoz... ha van még kérdés írj nyugodtan.
2015. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!