Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemöldök tetoválás hány év...

Szemöldök tetoválás hány év alatt kopik ki TELJESEN?

Figyelt kérdés
Két éve csináltattam sminktetoválást kozmetikában. Jó helyen. Nem lett rossz, de a kozmetikus szólt, hogy narancssárgásan fog fakulni 1-2 év múlva, de ha ekkor átmegy rajta, akkor kioltja a narancsos színt és újra barna lesz. Igen ám, de én rettenetesen meguntam, nem szeretném áthúzatni, az eredeti vonalvezetést akarom visszakapni. A narancssárga szín meg is jelent már vagy egy éve és aggódom, mert nem igazán kopik. Folyamatosan alapoznom kell, hogy ne látszódjon, de így is rákérdeznek néha, hogy miért ilyen színnel húztam ki. Szerintetek elmúlik valaha teljesen?

2015. jan. 25. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
3-5 év mire teljesen kikopik, egyébként jó hülye voltál.. :D
2015. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne úgy képzeld el, mint azokat a borotvált, majd rátetovált csík-szemöldököket. Tök normális, ízléses, inkább csak a törésnél igazított, ahol ki volt kopva valamiért meg a végén, mert nagyon elvékonyodott a tövéhez képest. Amíg barna volt egyáltalán nem is látszott, hogy tetovált, de így vörösesen elég rusnya. És kell korrekció állítólag minden sminktetoválásnál, ez benne van az árban is és újra barna lenne... Csak én már nem akarok korrekciót, természetesben akarok nyomulni, ahogy eddig is. Akkor még 2-3 évig így fogok kinézni? Ez most szíven ütött...
2015. jan. 25. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen fesd a szemöldököd szemöldök festékkel barnára. szerintem akkor nem fog látszódni
2015. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sosem kopik ki teljesen, bár idővel fakul. Sajnos el kell menned egy lézeres eltávolításra. Ott pár alkalom és kb 99%-os halványítást el lehet érni vele.

Vagy egy vastagabbat rátetováltatsz.

Nincs több opció.

2015. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!