Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok! Tetszenek nektek az...

Lányok! Tetszenek nektek az olyan tetovált pasik akik elegánsak, ápoltak is? Tetszik ha valakin pl. ing vagy öltöny van és a kézfején, nyakán is láttok tetoválásokat?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 09:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik
2015. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

9es válaszoló vagyok, és szeretném tudni, hogy a válaszom miért 0%ban hasznos, mikor a kérdésre feleltem.

A szubjektivitást illene figyelembe venni :}

2015. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Azért tettem fel a kérdést mert elég szépen haladok tetoválások szerzése terén és már régóta imádom az eleganciát. Nem szeretem a kétszer akkora pólókat, lógós nadrágokat, stb...:)
2015. jan. 27. 21:41
 14/26 anonim válasza:
12-es, általában, ha valaki válaszol a kérdésre az 0 pont. Nem kaphatnál 100%-nál rosszabbat, mivel szubjektíven mindenki válasza helyes. Sok az iq szegény, aki azt osztályozza, mennyire olvad a véleményed a tömegbe. Én is, ha nem közhelyes csordaválaszt adok, egyből nulla százalék. Ez van. Azt is figyelembe kell venni, hogy itt 11-17 évesek vannak, akik minden témában mindent amit hallottak valamiről azt készpénznek veszik.
2015. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

#8as vagyok és valami retardált engem is lepontozott 0-ra. nem értem, mi fáj neki.


#9-es én kárpótlásul adtam neked egy 100%osat:D

így már 50-en vagy haha

2015. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
8asnak és 9esnek is ment a zöld ujjacska :D
2015. jan. 27. 23:19
 17/26 anonim ***** válasza:

abszolút nem

pedig a szép tetkókat szeretem

2015. jan. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Bevallom, nekem baromira bejönnek a tetovált pasik. Ez a linkelt ürge, meg hááát... Nem rúgnám ki az ágyamból. (Természetesen csak elméleti síkon, mert van barátom, akinek sajnos nem tetszenek a tetoválások).

Ez van, ízlések és pofonok :)

2015. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nyak, és kézfej szerintem alapból túlzás. Alkar, felkar, esetleg csípő, láb, olyan helyek, amiket esetenként el lehet takarni, oké. De így már nem tetszik. Nem jön be, ha az egész ember csak egy nagy tetoválás. Valamit akarok látni az illetőből is, és tudni akarom, hogy nem hajlamos a dolgokat túlzásba vinni.
2015. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én személy szerint imádom az ilyesmit :DD♥ nayon bejönnek a tetováltak és szerintem jól néz ki öltönnyel
2015. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!