Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ma csinaltattam tetkot es...

Kiralylany0326 kérdése:

Ma csinaltattam tetkot es 9nap mulva megyunk nyaralni ahol medencezesi lehetoseg is van. Mennyi ideig lehetek a vizbe? A szauna karos a tetkonak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyaralni mész télen? Hogy csinálod?
2015. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tilos a medence és a szauna is. :)
2015. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SzilKa ***** válasza:
100%

2-3 hétig tilos áztatni, szaunáztatni, napoztatni a friss tetkót.


Egy tetováló

2015. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy addig ne áztasd ameddig le nem hámlik róla a réteg. Nálam ez már pár nap után bekövetkezik mert odafigyelve ápolom, kenem. Vigyázz, hogy ne nagyon dörzsölje semmi, én alváshoz is beszoktam kötni amikor olyan helyre tetováltatok ami tudom, hogy dörgölődne az ágyhoz.

Miután lehámlik én már simán áztatom, napon vagyok vele, stb..ha száraz akkor még bekenem pl. egy natúr testápolóval, hámlás után már nem bepanthent használok.

Még azok szerint is szépek a tetoválásaim akik amúgy nem csináltatnának magukra, úgyhogy nem mondok hülyeséget. :)

2015. febr. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia teljesen igaza van a tetoválonak aki irt

nekem 3 tetkom van 3 hetet beszoktam tartani hogy nem mentem uszni na jo nyáron csak a 2 hetet de 2 HÉT ALATT TILOS USZNI

2015. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

első kérdezőnek: telelni bocsánat :*

többieknek köszönöm szépen:)

2015. febr. 1. 19:41
 7/7 Endr 72 ***** válasza:
Eszedbe ne jusson!!4
2015. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!