Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Bokán belül vagy kívül előnyös...

Bokán belül vagy kívül előnyösebb egy tetoválás?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ mit szeretnél magadra varratni. véleményem szerint a legtöbb kívül mutat jobban.
2015. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak a bőrön kívül,a láb külső felén.
2015. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szubjektíve: kívülről előnyösebb..

Objektíven: kívülről kb. 180 fokos körzetben látható.

de belülről kb. 30 fokot kitakar a másik lábad. így csak kb. 150 fok marad. Így 17%-al kevésbé látható.


Ezért ha végül a belsőre rakatod, akkor ennyit legalább alkudj is az árból :)

2015. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem például belül van a jobb bokámon, mert kívül értelmetlen lett volna a minta és nem is nézett volna ki jól...szóval attól függ, hogy mit szeretnél csináltatni.
2015. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem a bokán kívül , mivel úgy többen is látják
2015. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Xebulon ***** válasza:
59%
Szerintem egy összefirkált női vagy férfi test ronda. Én inkább a hamvas, tiszta bőrt szeretem. De én már csak ilyen korlátolt vagyok...
2015. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
59%
6. Osztom a véleményed! A tetkó, divat, valóban fiatal korban vonzó, de ha megöregszel mi lesz a pálya? Egy vagyon az eltávolítás! Látom a gyermekeimen. Nincsenek még 40 évesek, és zavarja őket, szedetik le. Tehát, ha nagyon szeretnéd, alkalmanként kozmetikai tetkó, és kész!
2015. febr. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én elsősorban magamnak szeretném és nem divatból, ezért gondolkozok azon, hogy belülre csináltassam. Egyébként egy 2-3 centis motívum lenne. Mindenképp lábra szeretném mert így lenne jelentése számomra.
2015. márc. 1. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
A tetováló emberen jól mutat a tetkó.Addig őrülj amíg máson látod a remekműveket.Lebeszélnélek róla.Javaslatom, ne gondolkodj tetkóban.Nem az előnyös külső, hanem az értelem domináljon nálad.A pénzt amit tetkóra költenél fordítsd inkább másra.Pl.egy tanfolyamra, nyaralásra ... bármire ami érdekel és hasznos számodra.Az én gyermekem is varratott magára, de már most előnytelen helyzetbe került miatta mert takargatnia kell.Vannak bizonyos munkakörök, ahol nem megengedett a tetoválás.Már ő is leszedetné, csak drága és fél a fájdalomtól és az eredménytől, hogy a helye milyen lenne majd.Úgyhogy neked sem ajánlom mert lehet, hogy pillanatnyi öröm lenne ez neked, de sajnos az élet bizonyítja az ellenkezőjét, hogy maradandó és nem kívánatos.Talán ha megkérdeznéd anyukádat, vagy apukádat mit szólnának hozzá?Ők biztossan nem akarnak neked rosszat?Gondolod, hogy helyeselnék?A test meggyalázása a tetkó, régen a rabszolgákra sütöttek bélyegként tetoválást, jelezve ezzel, hogy valaki tulajdonává, rabszolgává váltak.
2015. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!