Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Friss tetoválásnál el lehet...

Friss tetoválásnál el lehet érni valahogy hogy kijöjjön festék?

Figyelt kérdés

Már nem biztos hogy akarom,lehet,hogy csak bestresszeltem amiért most már meg van...nem tudom.Van vmi esetleg amivel elérhető h ne maradjon meg?

Pl.: ha kiáztatom kijön a festék?Vagy olvastam,hogy azért nem lehet vastagon kenni mert az is kihozza belőle a festéket...

Van ötletetek ilyen problémára?



2015. márc. 2. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Épp ezért kéne alaposan átgondolni, mielőtt az ember bármit is a bőre alá üttet....


Meleg (amilyet csak kibírsz) vízben áztatással kicsapódik a festék egy része, de nem fog teljesen kijönni, csak ocsmány lesz. És ha friss, akkor még fájni is fog. Vagy befóliázos és úgy folyatod rá a meleg vizet. A bőr a fólia alatt bepállik, a bőr átmelegszik és elkezdni kicsapni magárból a nedvességet a festékkel együtt. De ezzel is csak halványítod.

2015. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meg is érdemelnéd hogy ott maradjon.

Tetkó az nem olyan mint a vizes tetoválás, ha megunod lemosod... Te se lehetsz egyszerű eset.

2015. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd ott. Ha mindenféle trükköt kipróbálsz, akkoris ott marad a nyoma. Akkor már inkább nézzen ki normálisan. Képet nem mutatsz róla?
2015. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pfff XDXD

Hagyd legyógyulni, és kezdj el gyűjteni lézeres eltávolításra.

2015. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bestresszeltél?...

Engem az összes tetkóm után öröm, boldogság fogott el, folyton gyönyörködtem bennük, és nem éreztem stresszet. Érdekes vagy, mit ne mondjak...

2015. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit tetováltattál és hova? Miért ne akarnád megtartani?


Ne próbáld elérni, hogy kijöjjön, mert attól csak ronda lesz, és akkor már tuti, hogy utálni fogod.


Nyugodj meg, biztos nem véletlen csináltattad, kenegesd, nézegesd, gondolj arra, hogy miért készült stb.


Csiszolódjatok össze :'D

2015. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lol:DD
2021. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!