Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon szeretnék egy tetoválás...

Mbogi15 kérdése:

Nagyon szeretnék egy tetoválást nem nagyot 15 éves vagyok és tényleg rég óta szeretném hogyan győzzem meg anyuékat? És mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés
A bal csuklómra szeretnék egy közepes méretű pisztoly tetkót keresztbe ami tiszta fekete és nem olyan öreg puska hanem olyan mint egy filmbeli full fekete rendőrpisztoly. Ezt azért szeretném mert ez számomra azt jelenti hogynálam van a fegyver az élet ellen és igenis harcolnom kell nee adhatom fel , és ez nem az önsajnáltatós tiniduma hanem anyukám tényleg nagyon komoly beteg apukám is mindkét nagypapám halott anyuék éppen válófélben vannak és énis elég nehéz dolgokon megyek/mentem keresztül + nekem is vannak egészségügyi gondjaim . Szóval kérlek ne ítéljetek el mert fiatalon akarok tetkót mert tényleg nem lenne olyan nagy és csak igényes hejen csináltatnám.

2015. márc. 3. 21:48
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
44%

Pisztolyos tetkó? HEJEN?????

Menj nyelvtant tanulni, ha eléred az ötös átlagot, akkor kaphatsz tetoválást (habár ahogy nézem, ettől nem kell tartanunk...).

2015. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Normális hely nem vállal ilyen fiatalon.
2015. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
varj meg vele. nehany ev mulva full hulyesegnek fogod tartani.
2015. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Várj még pár évet, normális hely tényleg nem is vállal ilyen fiatalon.
2015. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Első válaszoló :huhh elírtam valamit mert nem figyeltem bocs , de azért legyél paraszt ,vicces ,inkább máshol tengesd a kis életedet.

Többi válaszoló :pedig köszi és igen énis gondolkoztam az időn csak ugye ha mást szeretnék vagy ilyesmi akkor átvarrathatom vagy le is szedethetem , de tényleg énis gondolkozom hogy várjak e még .Amúgy meg tényleg tisztességes hely a barátnőmnek is ott csinálták és szülői engedély is kell, Papíron

2015. márc. 3. 23:17
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
16 ev felett lehet szülői engedéllyel. Azt pedig felejtsd el, hogy majd atvarratod meg leszedeted, mert ez nem igy mukodik.
2015. márc. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

16 éves korodig szóba se állnak veled egyik szalonban sem.

Miből akarsz tetováltatni? Van rá pénzed? Vagy azt is adják anyudék?

2015. márc. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt a pénzt amit tetoválásra költenél inkább hagyd meg anyukádéknak orvosi kezelésre!
2015. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát mivel nem lenne olyan drága max olyan 3000ft körül ezért gondoltam hogy az nem vészes viszont tényleg tisztességes szalon már viszonylag sok ismerősömet tetoválta és nem lett belőle semmi baj senkinek. Az orvosi kezelésről megcsak annyit hogy sajnos anyukámnak gyógyíthatatlan betegsége van nem lehet kezelni csak sok gyógyszert kap de azt ilyen közgyógy kártya miatt ingyen szóval ennek a rovására nem megy.
2015. márc. 4. 09:43
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen mégis mit takar a régóta? Úgy 2 évet? az semmi. Majd további 2-3 év múlva gondold újra, addig még érlelgetheted a gondolatot, mert ha már most úgy állsz hozzá, hogy majd átvarratod vagy leszedeted, akkor még úgy se kéne megcsináltatni, ha jóval idősebb lennél és TÉNYLEG régóta szeretnéd. Ennek csak megbánás lenne a vége.

Meg szerintem elég gáz így mintát választani is. Mi az hogy filmes rendőrpisztoly? Van csomó féle pisztoly. Konkrétan milyen? Bár nekem így a logikája is csálé, hacsak nem vagy rendőr - ami 15 évesen nyilván nem vagy.

Arról nem beszélve, hogy a csukló azért nem minden esetben takarható el, és még ha nem is vagyok híve a testmódosítások miatti diszkriminációnak, de munkáltatóként biztos az ugrana be erről, hogy egy szuicid hajlamú, labilis személyiség lehetsz vagy éppen egy pszichopata, aki bármikor lemészárolhatja a környezetét - nos egyik sem épp olyan, ami jó fényt vet rád.

Semmit nem veszítesz pár évvel - elvégre nem menőzésre kell, ugye? Akkor meg mit számít, ha még csak gondolkodsz rajta egy ideig? Ahhoz meg nem kell tetkó, hogy emlékezz valamire, hidd el.

2015. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!