Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi az az akvarell tetoválás?

Mi az az akvarell tetoválás?

Figyelt kérdés
Képeken láttam, de nem tudom pontosan mit takar. Ugyan úgy készül mint a sima, ez is végleges?

2015. márc. 22. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.


Az akvarell maga valami olyasmit jelent, hogy víz ábrázolás (akva(aqua)=víz), vízfestés.

Egyszerűen ez is egyfajta tetoválás irányzat.

Ugyan olyan rendes festékkel és tűvel készült tetoválás és igen, végleges.


u.i.: sok féle tetoválás stílusirányzat van. Mivel ez is egyfajta művészet.

2015. márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És erre van lehetőség Budapesten? Meg kb ugyan azok az árak?

Csak mert én még soha senkin nem láttam ehhez hasonlót. Talán még nincs elterjedve.

2015. márc. 23. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy profi mindent el tud készíteni. Magyarországon számos neves tetováló van, aki profi és simán elkészít bármit. Hozzájuk nagyon nehéz bekerülni, mert jó előre tele van a naptáruk. Viszont a nagyobb szalonokban ahol akár 5-6 tetováló is dolgozik, ott mondhatni mindenkinek van specialitása, amit ő szeret alkotni. Így a teljes szalon felér egy világhírű profival, csak többen vannak.

Invictusban van pár tetováló aki készített már akvarell stílusban, képet a honlapjukon találhatsz. Igaz ez Celtic Moonosokra is. Tyutyuék is biztos csináltak már hasonlót... és még sorolhatnám.

Igen, annyira nem elterjedt az akvarell, több okból is.

Egyik az, hogy csak nagy méretben néz ki remekül. Akik meg már jó sok tetoválással rendelkeznek, azoknál kevés hely maradt erre ;)

Kezdőknek első tetoválásnak meg talán rémisztő egy nagy és színes minta. A divattetováltatók közül egy se tetováltat ilyen stílusban.

De tény, ez egy eléggé egyedi, és tervezéskor jó egy kicsit a tetoválót is hagyni, hogy úgy dolgozzon, úgy alakítsa ki, ahogy szerinte szép/szebb.

Árak természetesen kérdésesek. Általában vagy óradíjat kérnek, vagy fix árat egy mintára. Más, azonos méretű tetováláshoz képest nem drágább, ez tuti.

Nézegesd neten a minőségi szalonokat (a plázacicabutikokat kerül el) és nézz náluk körül akár személyesen. Ne félj ajánlatokat sem kérni. Aztán aki szimpatikusnak tűnik neked, beszéld meg vele, ha szeretnél ilyen mintát tetováltatni és vágj bele nyugodtan ;)


Remélem segítettem, ha lenne még kérdésed, írj privátban ;)

2015. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tartalmas válasz, féltem hogy senki nem fog válaszolni.

Nekem nincs tetoválásom, de régebben is már gondolkoztam raja hogy talán majd egyszer magamra tetováltatnék egy pár szárnyat a hátamra. El kezdtem nézegetni mintákat amikből kitudok indulni, de most hogy tudom hogy már konkrétan festmény szerű tetkók is vannak érdemes ebben is gondolkodnom. Fantasztikusan esztétikus és közben absztrakt darabok tudnak születni evvel a stílussal. Mindenesetre csak akkor megyek majd el ha már papíron megalkottam hogy pontosan mit szeretnék.

2015. márc. 23. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!