Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha kínai jelekkel akarok...

Ha kínai jelekkel akarok valamit magamra tetoválni, akkor honnan fogom tudni hogy amit rám tetovált, az tényleg azt jelenti amit szerettem volna?

Figyelt kérdés

Vagy van a tetkósoknak külön pl. egy könyv amikben benne vannak a szavak plusz a kínai jelek?

Lehet hülye kérdés,csak egyszer láttam egy tetkó gyüjteményt, nem az a szöveg volt kínaiul amit akart hogy legyen..



2015. márc. 26. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Talan tetovaltass olyan nyelven, amit ertesz is, es akkor nem 'Pekingi kacsa rizzsel' vagy 'Edes-savanyu martas' lesz a karodra irva.


Hacsak nem kinai a tetovalod, 0 garancia van ra, hogy a rad rajzolt jelek azt jelentik, amit te akarsz.

2015. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is, tudom hogy semmi közöm hozzá, de miért akarod, hogy kínai legyen?

Semmi közöd a kultúrához, nem beszéled a nyelvet, a saját tetoválásodat nem fogod érteni.

Mi értelme?

2015. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hunbula ***** válasza:

Több helyen láttam tetoválóknál, hogy van kanji gyűjtemény jelentéssel. Ha tényleg ezt szeretnéd vidd keresztül a szöveget egy pár internetes fordítón és ha egyezik akkor valószínűleg nyert ügyed van... De persze a legjobb lenne, ha megkérdeznél valakit, aki tud kínaiul/japánul.


Meg persze lehet ezt humorosan is csinálni, a Magyarországra költözött régi japán tanárnőm szórakozott sokat azon, hogy látott egyszer egy kétajtós szekrény méretű pasit Pesten és az volt a tarkójára tetoválva japán jelekkel, hogy "mosógép". Aztán elmondtuk neki hogy ebben az a pláne hogy a "mosógép" szó átírva fonetikusan, mint "szentakuki", úgy egész jó magyarul :) szóval szerintem kicsit ötletesebben is lehet, mint a "szeretet béke pekingi kacsa risszel" :D

2015. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek..

Azért akarnám kínai jelekkel,mert tetszik..

De nem csak a kínai jelek tetszenek,ez csak egy variáció..:)

2015. márc. 26. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan nyelven tetováltass amit értesz... különben csak egy béna divattetkód lesz amit kiolvasni, kimondani sem tudsz ha rákérdeznek... elég ciki.
2015. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gratulálok

rremélem omlós csirkeleves szójaszósszal feliratot kapsz majd :D

2015. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De én olyan tetkót akarok amit csak én tudom hogy mit jelent..

Akkor mi lenen a jó megoldás?

2015. ápr. 6. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!