Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mitol van ez? Be sem fog mar...

Mitol van ez? Be sem fog mar "gyogyulni"? Van valami otletetek?

Figyelt kérdés
A kezemre egy nevet tetovaltattam tobb mint egy honapja, ez volt a masodik tetkom, de nem viszketett es nem jott le a varr sem. Kentem rendesen, mindent ugy csinaltam ahogy kellett es semmi, ugyanolyan mintha ma varrtak volna fel. Szombaton ujra tetovaltattam, egy toll-madar tetkot "Never Lose Hope" felirattal, a toll es a madar szepen gyogyul, jonnek le a sebek is, majd megbolondulok ugy viszket,de a szavak ugyanolyanok mint a kezemen. Mitol van ez? A tetovalo is ertetlenul all a dolog elott, en voltam az elso ilyen. Szerintetek? Normalis valaszokat legyszi!
2015. márc. 26. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 2 tetoválást csináltattam 8 napja és a kisebbik nem is sebesedett,illetve alig.Lehet,hogy ott nem marta úgy fel a bőröd és hamarabb rendbe jött ,csak nem vetted észre.

Nálam már az 5.-nap után hámlott és úgy vettem észre,hogy a fekete hosszú ujjú pólón fehér kis bőr darabkák voltak.

privibe küldök róluk képet,ha érdekel. :)

49/N

2015. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!