Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miként örökíthetném ezt meg?

Miként örökíthetném ezt meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék a kapcsolatomról egy tetválást... lassan 1 éve, hogy megismertem és bár már nem az igazi a történet, mert Ő megváltozott és látom, hogy másra vágyik, az évfordulón szeretnék egy tetoválást ami az előző évre emlékeztet. Nagyonnagyon elmondhatatlanul jó érzés volt az eleje! És azt szeretném megörökíteni, ha ránézek mindig eszembejusson. Teljes szabadságot éreztem, rengeteg beláthatatlan lehetőséget és feltétel nélküli odaadást... nagyon jó visszagondolni. Viszont nem tudom, ezt milyen ábrába tudnám összegyúrni, vagy esetleg szövegbe...


Nem azt várom, hogy ti mondjátok meg, hogy mi legyen a tetoválásom nyílván! Csak valamiféle ötleteket szeretnék arra vonatkozóan, hogy miként jöjjek rá...


2015. márc. 27. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet.
2015. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miért lenne rossz? A jó emlék jó emlék marad barmi történik.
2015. márc. 27. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!