Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Sminktetoválás (szemkontúr)...

Sminktetoválás (szemkontúr) után mire számíthatok? Bedagad? Fáj? Hámlik?

Figyelt kérdés
Érdemes esetleg péntekre időzíteni, hogy másnap ne nézzek ki bénán a melóhelyen?

2015. márc. 29. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Undorító.

Napi szinten 5 percet áldozz rá. Sokkal szebb az igazi smink és lemosható.

Ha jól tudom 2x kell megcsinálni és eléggé fájdalmas.

2015. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

miért akarsz sminktetoválást? hogy időt spórolj reggel? mert azért nem érdemes, semmi nem azon a max 5 percen múlik

ráadásul fájdalmas és előfordulhat hogy nem fog tetszeni a végeredmény, de akkor se tudsz már vele mit kezdeni

2015. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A kérdés nem ez volt, de azért válaszolok. Sosem sminkeltem magam, de most így 40 felé kezd érdekelni. Érzékem nincs hozzá, mármint a festéshez, kontúr rajzolásához stb. Néhány ismerős mondta mostanában, hogy neki az van és nagyon szép. Mostanában próbáltam magam sminkelni, de egy kis napsütéstől, széltől könnyezik a szemem, szétfolyik az egész smink. Amúgy nem egy latinos, sötét szőrzetű egyén vagyok, tehát egy kis kontúr rámfér. Hát ezért szeretném. Azért ha megnéztetek volna pár videót, hogy hogyan is készül, akkor nem ágálnátok ennyire ellene. Nem az ötvenezres gagyi gépekkel készült tetoválásokat kell nézni, amik szakítják a bőrt. És nem test tetováló festékkel kell csinálni, ami utána a bőr alatt tovább szivárog és olyan elkenődött hatású lesz. Utána kell nézni. A korrekció nem azt jelenti ez esetben, hogy az elrontottat kell javítani, hanem hogy pigmentáltabb legyen. És ha netán úgy érzed, hogy valahol mégis picit vastagabbra szeretnéd, akkor kérheted, hogy vastagítsák.
2015. márc. 29. 15:17
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Igen, aki csináltat az azt hiszi hogy milyen szép.

Elmondom hogy egy pasinak sem jön be. Nagyon szarul néz ki.

2015. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azért kíváncsi lennék, hogy mi néz ki szarul rajta.

Ennél a videónál 1 percnél látod az előtte állapotot és nézd meg 5:30 -nál hogy milyen lett. Mi csúnya ezen?

http://www.youtube.com/watch?v=yn-GU6UMDHI

2015. márc. 29. 15:31
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Te döntésed. Nekem mindegy mit csinálsz, csak elmondtam hogy nem egy szép látvány.
2015. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megnézted egyáltalán?
2015. márc. 29. 15:51
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

Meg, de nem fogok vitázni ilyenről.

Ha akarsz úgyis csináltatsz, kifejezetten nem izgat.

Nem véletlenül sminkelnek az emberek tetoválás helyett.

2015. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy izgasson. Nézd meg a kérdést, arra kerestem választ alapvetően. Csak gondoltam, hogy hátha elrontott tetoválásokat láttál és az alapján ítélkezel. De ha egy sminkkel összetéveszthető tetoválás sem tetszik, akkor ott már előítélet van, és a nyitottság hiánya. De ez meg már legyen a te dolgod. És ez már rég nem a tetoválásról szól.
2015. márc. 29. 15:59
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Én beismerem hogy nem vagyok nyitott.

Nem szeretem ha egy lány férfi ruhában jár és azt sem ha egy férfi nőiben. Nem szeretem a mostani Yolo hülye irányzatot és ezt a tetoválást sem tolerálom.

Úgyse fogja senki elmondani ha nagyon rossz is mert ennyi van az emberekben... Max egymás között elmondják, de neked biztos nem.

Akinek lesz ilyenje majd annak tetszik, a többinek meg nem.

2015. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!