Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék tetoválást csináltat...

Szeretnék tetoválást csináltatni, elég egyedi ötletem van és nem tudom hol tudnák ezt legprofibban megcsinálni. Tudtok valakit aki csinál ilyeneket? Többi lent.

Figyelt kérdés
[link] ilyesmit szeretnék, elvileg nehéz jól megcsinálni mert ugye nincsenek körvonalak és el kell halványodnia a szineknek. Ismertek olyan szalont ahol biztosan meg tudnák ezt nekem csinálni?:) és szerintetek kb mennyibe kerülne?
2015. márc. 31. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Darkart! :)
2015. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az Dark Art. de igen, oda menj.
2015. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nahát, kimaradt egy szóköz, mindjárt sírni fogok! :)
2015. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És így biztos nem is értette meg a kérdező :'(
2015. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a Dark Art nem egy csoda, lehet majmolni a patinás imázsát, de nekem van ismerősöm akinek ott cseszték el a tetoválását! Inkább STOP ART TATTOO
2015. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 ismerősöm ment a Dark Art-ba, mindhárman "sírva" jöttek ki onnan. Iszonyatosan elcseszték a tetkókat, ráadásul jó sok pénzért cseszték el.


Akikkel eddig az összes ismerősöm, és én is meg voltunk elégedve, az az Invictus Tattoo az Újpest-központnál. Ott Zsófi lenne a jó, de hozzá nagyon nehéz bekerülni, néha hónapokkal előre kell időpontot foglalni, úgyhogy az nem jó. Aki az ilyen "körvonal nélküli" tetoválásokkal jól bánik az Gyula és Miri. Gyulával annyi a helyzet, hogy mindent túlbonyolít, és nem túl emberbarát, tehát ő szinte "elvárja", hogy ha egyszer tetováltatni mész, akkor ne sziszegj menet közben. Miri viszont egy nagyon kedves lány, ráadásul precízen, könnyedén dolgozik, és mivel nem óradíjas, ezért ha látja rajtad, hogy már fáj, akkor megáll 1-2 percre. Közben beszélget veled, megpróbálja elterelni a figyelmed a fájdalomról, amennyire csak lehet. Én őt bírom a legjobban.

2015. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!