Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Érdemes csuklóra tetováltatni...

Érdemes csuklóra tetováltatni ha kicsi a fájdalomtűrésem?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen viselem a fájdalmat szóval tényleg ha elvágom az ujjamat is 5 percig hisztizek. Viszont érzem a pillanatot arra, hogy tetoválást készítsek ami emlékeztet arra amit most érzek. Nem ilyen szerelmes izére gondoltam persze. Egy pár centis tetkóra gondoltam a csuklómon de nem tudom hogy viselném ezért kérem a véleményeteket hogy csináltassak-e vagy sem.

2015. ápr. 4. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,mert még jobban fog fájni amikor a lézer szedi lefele.
2015. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Ha ennyire nem bírod akkor nem kellene pláne nem oda. Nekem a csuklómon is van és rohadtul fájt. Kíméld meg a tetoválót, hogy ne egy napig kínlódjon vele mert a hisztériádtól nem tud dolgozni.
2015. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet kérni érzéstelenítő krémet plusz párezerért. nem ajánlják fel sehol maguktól, de minden szalonban tartanak. az tompítja, de akkor is fogod érezni. ha ennyire hisztis vagy és nem bírod, tényleg ne tetováltass. sokáig tartó elég éles fájdalom.
2015. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a őszinte válaszokat :) gondolkodok még rajta de lehet nem kéne még akkor se ha nagyon szeretném mert ismerem magam és igen nem akarom a tetoválót se fárasztani. Nem tudom miért bírom ilyen nehezen a fájdalmat valamilyen családi vonás ez nálunk sajna :D
2015. ápr. 4. 23:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ott van, fájt. Égetett, olyan volt, mintha nyúznának. De voltak részek, ahol egyáltalán nem fájt. Így hullámozva simán kibírtam azt a félórát. (Ha nagyon le akarom egyszerűsíteni, 4 vonal formába rendezve és egy 6 betűs szó, ami összességében viszonylag nagy)
2015. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van 3 tetkóm abból kettő a csuklom belső felén.Én is azt hittem,hogy nem fogom bírni.Az első fél centinél majdnem bepisiltem úgy fájt ,na gondoltam lesz beszarás is mire végzünk,de közbe a fájdalom enyhült.Ahogy haladtunk egyre enyhébb volt a fájdalom.

Ez azért van ,mert az agy rá áll arra,hogy fáj és védekezik valamiféle ellen érzéssel. Nem tudom megfogalmazni.

Lényeg,hogy volt olyan hely ahol nem is éreztem. :)

2015. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!