Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyik tetoválás legyen előbb...

Melyik tetoválás legyen előbb kész?

Figyelt kérdés

Mindkettő lesz, de 1-2 év különbséggel.

Nemsokára csináltatom az egyiket meg.

Mindkettőt lábra akarom majd.

A képen két tetoválást láthattok. Nem ugyanaz a tetkó lesz ami a képen van. A virágtetkó csak a méret és az elhelyezés miatt linkeltem. De hasonlóképpen virágot, és egy szép pillangóz szeretnék. (lepke farmon dolgozom önkéntesként) A másik kép Chesire Cat látható és ezt szeretném szintén lábra.

Nem abban kérem a segítségeteket, hogy melyik a jobb vagy te magadra varratnád vagy sem. Az sem érdekel, hogy tucat tetkó vagy sem. Abban kérem a segítségeteket, hogy melyik tetkó legyen előbb. Nem csak anyagilag nem tudom a kettőt egyszerre csináltatni, hanem az idő miatt sem.

Magamról elég annyi, hogy felnőtt nő vagyok már (rég voltam 18 éves)

köszönöm a válaszokat előre is.

[link]


[link]


Még egyszer: A tetkókat csak azért linkeltem, hogy legyen elképzelés, hogy mégis hova, mekkorát szeretnék. A minta nem ugyanaz lesz.


2015. ápr. 19. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam én is legutóbb, én azt választottam amelyik picivel közelebb állt a szívemhez, amelyiket minél hamarabb magamon akartam tudni..:)

Viszont ha azt nézed, hogy melyik készülne el hamarabb, akkor én a virágos-pillangós tetoválást mondanám, talán az nem annyira aprólékos munka mint a Chesire Cat :)

2015. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!