Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Seggre tetoválnak?

Seggre tetoválnak?

Figyelt kérdés

A seggem egyik felére akarok tetováltatni egy kapd be jelet mutató spongya bobot meg talán a másik felére egy csillag patrikot.(férfi vagyok)

Nem fognak a tetoválószalonba elküldeni a jó büdös pi-ba hogy ne szórakozzak?



2015. ápr. 20. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

:D

Nem fognak elküldeni.

2015. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha villantod a lóvét nem.
2015. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennel sokkal nagyobb hulyesegeket is magukra tetovaltatnak emberek.


A nagyobb baj az, hogy igy 12 evesen semmit nem fognak radtetovalni, csak ha anyu/apu is ott van (a kerdes szinvonalabol itelve ennel nem lehetsz tobb). Ha esetleg megis, akkor ugyis menthetetlenul idiota vagy, tok mindegy hogy mit tetovalnak rad.

2015. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 3

Rosszul itélted meg nyugottan tegyél rá még 11 évet!

2015. ápr. 20. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 23 éves vagyok és imádom Spongyabobot, de ez azért túlzás. :D Nyilván nem küldenek el, de a véleményük meglesz róla ahogy sok más embernek is. Persze nem azt mondom, hogy ez alapján dönts!
2015. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet megtudni, mert ez azért intim terület ha azt nézzük :DD egyik ismerősöm a farkára akart (illetve van is ott), egész pestet bekellett járni mire csak 1 helyen megcsinálták neki. én pedig leborotváltattam az egész hajam és kivan tetoválva, nekem sem vállalta el az első aki az ujjaimat vagy a mellkasomat is csinálta. egyébként ha hiszed, ha nem múltkor néztem az LA ink meg a Miami ink című műsort ahol Kat Von D van, meg a kopasz tetováló és a kínai gyereknek nem vállalták el a fejére a "made in china" feliratot amit annyival illettek hogy "because no head tattoos allowed". szereti sok tetováló nézni az összképet kinek mi áll jól és nem biztos hogy furább helyekre megcsinálják, vagy mondjuk 2x több áron mintha mondjuk megszokottabb helyre lenne..
2015. ápr. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!