Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi alapján válasszak tetoválást?

Mi alapján válasszak tetoválást?

Figyelt kérdés
Láttam egy képet egy tetkóról, ami nagyon megtetszett, sokat gondolkodtam rajta, eldöntöttem hogy kelleni fog. Aztán az egyik barátnőm mondta hogy ugyanoda akar és elmesélte, hogy miért ezt választotta. Az övének volt jelentése, mit és miért. Elgondolkodtam, hogy én csak megláttam a képet és tetszik, de semmi jelentése nincs számomra, ezért inkább nem csináltatom meg, mert az olyan mintha divattetkó lenne, olyat meg nem akarok. Ti mi alapján választotok tetoválást? Életedben valami fordulópontnál?

2015. máj. 10. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Tetszett a kép, ezért kartad.


Ebbe gondolj bele: Jelentése van, remek. És? Sokan oda teszi ka "jelentő" tetkót is ,ahol láthatja a többi ember. Nekik mit jelent? Semmit. Így azt nézik, hogy mia z. Lehet, hogy sokan kiröhögik a másikat ,milyen ökörséget varrat magára. aZtán lehet, hogy neki komoly jelentősége va.n Igen ,csakhogy ezt más nem tudja és nem is kell tudnia.


Ezek alapján mirét ne hetetnél magadtra egy olyan képet, amire ha ránézel, akkor tetszik, jól esik ránézned, és mondjuk úgy érzed, másnak is tetszik, és "királynak" tartod.


Marha komoly dolog ovlt barátom és barátnőjének atalálkozási dátuma is. Ott virít a kezén, aztán a riherongy már rég odébbállt. Pedig az is milyen komoly volt...


Ha neked tetszik, amit akarsz, döntsd el, kell-e, akarod-e nézni, ne pedig az alapján dönts, hogy ki mirét varratta magára az övét.

2015. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Jól döntöttél, hogy nem csináltattad meg, mert ezer százalék, hogy megbántad volna. Igen, a élet valamely nagy fordulópontjánál, de nem ilyenekre gondolok, hogy fú, 18 lettem és szabad vagyok, meg hogy Rozi a legjobb barátnőm, hanem ami tényleg erőt ad. Sokan például egy fontos ember elvesztésekor tetováltatnak magukra, egyéb esetben el sem tudnám képzelni.

Ha nincs olyan dolog, ami számodra jelentéssel bírna, ne gondolkodj rajta. Akkor vagy kész egy tetoválás csináltatására, ha nem kell rajta gondolkodnod.

2015. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell, hogy jelentése legyen. Ha szép, egyedi minta, akkor nem lesz divattetkó. Divattetkó a rózsa, koponya, tollak, pillangók, madarak, végtelenjel, stb... de persze ezekből is lehet egyedi változatot rajzoltatni.
2015. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 FCBmadzsó válasza:
En emlekre.Divattetkokat nem igazan tennek magamra...Egyebkent sem szerettem a tetovalast,es ha mar csinaltatok en tervezem es olyan senkinek nincs es nem ugy mesz ki h kb 20milio embernek van olyan a boren.De ha vmi tetszik csibald meg de ugy h az eleted vegeig veled marad.
2015. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha eltúlzottnak érzem ezeket a jelentés belemagyarázásokat. Lehet szép, igényes, egyedi egy tetkó úgy is, hogy nem azért csináltatja az ember, mert meghalt valakije. Elég ha te közel érzed magadhoz, a lényed egy része. Akár egy unikornis is lehet, mert tündibündi rózsaszín lelked van... :D
2015. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!