Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudnátok olyan tetoválót...

Tudnátok olyan tetoválót mondani, aki olcsón tudna 2db kb 1,5cm-es fekete vonalat tetoválni 2 külön ember csuklójára?

Figyelt kérdés
Tudom, menjünk jó helyre mert fontos hogy igényes legyen és higiénikus... Van már rendes nagyobb tetoválásom, rendes szalonban csináltattam, mert tisztában vagyok ezekkel. De jelenleg két picike kis vonalról van szó, és azért szerintem érthető hogy (a legolcsóbb helyen 5000/fő) 10e Ft-ot kicsit sokallunk... Ezért keresnénk valami alternatívát.

2015. máj. 20. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt minek? vagy húztok vonalat minden szexpartnerért és akinek 80 év múlva hosszabb a vonalkódja, az nyer?
2015. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nem ezért, és igazából nem ez a kérdés lényege. Nem szívesen mondom el, mivel elég személyes.
2015. máj. 24. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!