Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Budapesten mondanátok olyan...

Budapesten mondanátok olyan szalont, ami bejelentkezés után fél hónapon belül tud fogadni és dotwork munkákat is csinálnak?

Figyelt kérdés

És további követelmény,hogy,azért ne szálljanak el az árakkal,de ne is végezzenek gány munkát, sajnos több "tetoválóval" volt már dolgom több helyen és mindig találtam/észleltem valami olyan dolgot ami nem tetszett vagy az elvégzett munkában vagy ahogy végezték vagy a hozzáállásban vagy pedig árban.Egyébként fedésről+dotworkről lenne szó nagyjából 5-6 órás munka szerintem ,amit szeretnék egyben letudni.

Az alkarom belső felén van egy felirat és egy ábra mindkettő fekete , ezeket fedetném le feketével úgy körbe,hogy az alkar felső részén már dotwork megoldás lenne, vannak elképzelések nagyjából 10cm hosszúságban és körbe 23centi

Szalonok nevét várom, swastika kizárva hozzáállás miatt.



2015. jún. 8. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Tattoo Face! Hami kimondottan ilyenekben nagyon pro (kövi hónapban én is hozzá megyek, szintén dotwork), keress rájuk, fb-n van renegetg kép a munkáikról, vagy a Comic tattoo sem rossz, náluk varrattam eddig mindent, kifogástalan munkát végeznek, nagyon kedvesek, iszonyat jó a hangulat is a szalonban. :)

23N

2015. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SzilKa ***** válasza:

Szerintem a jó és megbízható tetoválók nem fognak tudni két héten belül fogadni. Érdemes többet várnod a megfelelő tetoválóra... Ha nyaralás van kilátásban, akkor inkább utána időzítsd az egészet.

Dotwork-öt Gracza Zsuzsi is csinál (Captain Ink) például.


egy tetováló

2015. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!