Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy realistic trash polka...

Egy realistic trash polka tattoo félig alkaron átlag milyen árban van pesten?

Figyelt kérdés
fekete-szürke és piros színekben

2015. jún. 9. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanuljátok már meg, hogy a szalontól függ az ár, és a mérettől.
2015. jún. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ÁTLAG: ezalatt,azt értettem,hogy tisztában vagyok a szalonok árai közötti különbségekkel,de ha egy minimumot-maximumot írtál volna már azzal is előrébb lennék most.

a fél alkaron meg nem tudom mit jelent számodra ,ha nem a méretet...de ha úgy jobb akkor leírom,hogy nagyjából 12-15x23-25 centiméteren lenne

tanulj már meg értelmezni mielőtt kötözködni kezdenél,köszi.

2015. jún. 10. 00:10
 3/4 A kérdező kommentje:

képzeld már körbejártam a kérdést pár szalonnál,de normális válaszra nem igen futja tőlük , általában árról így nem szeretnek beszélni,mert tiszteletlenségnek is tartják,ha valaki ezt így megmeri kérdezni.

Amiért itt feltettem ezt a kérdést,hátha akad olyan,aki szintén csináltatott és van tapasztalata kérdésben felvázolt fajtájú tetkókban illetve az elkészítésének árában.

2015. jún. 10. 00:28
 4/4 A kérdező kommentje:

mindjárt bemásolom :)

gyere be konzultációra, egyedi konzultáció után megmondjuk, etc :)

2015. jún. 10. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!