Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Budapesten vagy Egerben jó...

Budapesten vagy Egerben jó tetoválószalont tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Az ár mindegy, csak szépen dolgozzanak.
2015. jún. 11. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

milyen árban és mit szeretnél?

mennyit szánnál rá ?

ezek csak,azért fontosak,mert egyik tetováló sem multifunkcionális illetve mindnek vannak erősségei és gyengeségei

egyébként a pesti engem is érdekelne

2015. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy sima egyszerű kis, kb 3-5 cm-es fekete-fehér mintát. Semmi extra. Csak nem szeretnék kifogni olyat aki még az egyenes vonalat is hullámosra húzza...


Egyébként ezt a helyet nézegetem most. Nekem szimpatikusak.

[link]

2015. jún. 11. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó hely, tesómnak is ott készült az egyik felirat amit csináltatott pár éve, annyira,akkor még nem voltak drágák talán háromban ment,de lehet csak,azért kapott kedvezményt,mert már törzsvendéggel ment, oda nem tudom.

Szerintem azóta drágultak,ha jól emlékszem,akkor 5 ezer volt egy óra náluk . Én,ha ajánlani kell, akkor őket tudom , viszont semmiképp ne menj a következő helyekre: west end-et minőség dark art,celtic moon-t ár miatt kerüld el és és hasonlók, személy szerint swastikát sem ajánlom , green skull,ha nekik írsz egyből válaszolnak és olcsók, ilyen kis mintákat is szépen kiviteleznek

2015. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ocala válasza:
Dark Art / Celtic Moon lehet hogy drága, de onnan biztos hogy elégedetten távozol :) (tapasztalatból mondom)
2015. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha még nem késő :)


[link]

2015. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!