Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ki a legjobb női tetoválóművés...

Ki a legjobb női tetoválóművész Budapesten és melyik szalonban dolgozik?

Figyelt kérdés
Kihez érdemes menni, akinek gyönyörű munkái vannak, profi, kedves és nem szól bele abba, amit akarsz? Köszi előre is, sokan írjatok légyszi!!

2015. jún. 18. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért tetted külön bele a kérdésbe, hogy nem szól bele abba amit akarsz? Ennyire extrém a hely ahova szeretnéd vagy a minta?


Egyébként őket ajánlom:

[link]


Én Vikivel varratok, de az összes csaj nagyon ügyes :)

2015. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért tettem bele, mert engem nem is olyan régen rá akartak beszélni egy másik betűtípusra és egy másik elhelyezésre. Nem értem, ha konkrét mintával és elképzeléssel megyek, miért akarnak eltéríteni.
2015. jún. 18. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Én háromszor varrattam vele, sose változtatott meg semmit amit szerettem volna, szóval ezzel nem lenne gond.

Sőt, mindig tervezett nekem, és mindig hihetetlen jól eltalálja amit szeretnék :)

2015. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legjobb? Tudtommal nincs legjobb, de akiről azt állítják az Bélteczky Zsófi. A munkái nagyon gyönyörűek, sok kiállításon-expon vesz részt. Régebben az Invictusban dolgozott, de már ott is nagyon nehéz volt bekerülni hozzá, most ha jól tudom itthon a The Tattoo Shop-ban, külföldön pedig a német Invictusban fordul meg még.

A várakozási idő nagyon hosszú nála, de az biztos, ha hozzá mész, sose bánod meg.

De nem csak ő létezik persze!


Rengeteg nagyon szépen és jól tetováló nő létezik, sőt, némelyik hölgy lepipál sok másik férfi tetoválót is.

Persze függ, hogy milyen stílus kell neked.

Pl: dotwork stílusban szeretnél színesben tetoválást félhátas méretben, akkor lehet nem a realisztikus témában profi a legjobb választás.

Szóval érdemes alaposan szétnézni, megnézni, ki milyen témában a legotthonosabb és ahhoz fordulni, aki a te általad elképzelt tetoválás stílusában a legjobb ;)


Remélem segítettem!

2015. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, segítettél nem is keveset.:) Nem színes tetkóra gondoltam, nem is nagyra és nem is olyan bonyolultra, de fontos, hogy jól megcsinálják.:)
2015. jún. 20. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
én Zsófival (Bélteczky) csináltattam, gyönyörű munkája van és nagyon ügyes, de mostmár nehéz bekerülni hozzá
2015. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!