Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fóliázás után milyen időközönk...

Fóliázás után milyen időközönként kell kenni a friss tetoválást?

Figyelt kérdés

Van ahol azt írják, hogy 3-4 óránként, van ahol csak napi 4x lehet maximum...

Ma reggel vettem le a fóliát, de 1,5-2 óra múlva érzem, hogy szárad, feszül és húzódik.

Baj ha esetleg gyakrabban kenem vagy hagyni kell száradni?


2015. jún. 20. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hetes a tetkóm. A tetoválós azt tanácsolta, hogy a nagy meleg miatt 2 óránként kenegessem. Én így csináltam.
2015. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is a 2 órát érzem ideálisnak. Köszi!
2015. jún. 20. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Hááát, 2-3 óránként, az se jó, ha nagyon el van áztatva krémmel, de az sem, ha húzódik. Szerintem mikor érzed, hogy már rendesen beitta a krémet és leszáradt, kezd húzódni, akkor kend át megint vékonyan. :)
2015. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mikor már érzem, hogy fáj forgatni a kezemet (csuklónál van), akkor szoktam kenni. Ez van, hogy 1 óra, van, hogy 3.
2015. jún. 20. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok, nekem is csuklónál van, emlékeim szerint anno olyan 2-3 óránként kentem, ezért ajánlottam azt, de persze van olyan, akinek gyorsabban vagy akár lassabban szárad ki..de szerintem a 2-3 óra reális :)
2015. jún. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem akarok hülyeséget írni, de nekem anno a tetoválóm valami fújós dolgot adott hogy 4 óránként fujjam át vele. Mondjuk én Amerikában csináltattam nem idehaza, de gondolom hogy Bepanthent használsz vagy ezt a fújós izét aminek nem ugrik be a neve ha meggebedek sem, az idő, tehát a 4 óra nem változik.
2015. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!