Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék tetoválást, ötletek?

Szeretnék tetoválást, ötletek?

Figyelt kérdés
Szeretnék kisebb tetoválást.Azt mondják,hogy ujjra nem érdemes,de nekem ott tetszik.16 éves vagyok,anya megengedte,hogy tegyek,de ne látható helyre.Tudnátok ötleteket adni,hogy hova csináljam?(nem olyanra gondolok,hogy oda le vagy hasonló hülyeségek)

2015. jún. 20. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Ha ehhez is masok segitsege kell, a tetovalas nem neked valo. Anyukadnak amugy gratulalok...
2015. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
fül mögé, bokára, tarkóra, csuklóra, talpra, sarokra
2015. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod, hogy mit akarsz, sem azt, hogy hova, de te tetoválást akarsz... -.-" gratulálok. Én tetováló vagyok és általában az ilyen vendégeket elküldöm, hogy inkább várjon vele 2-3 évet és ha aztán is akarja akkor vágjon bele. Ez nem játék, ez egy életre szól.


-Tony-

2015. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várj még vele pár évet. Úgyis csak kitakartatnád mert ha érdekel a tetoválás világa, később biztos lesz sokkal konkrétabb ötleted a helyet és a mintát illetően is :)
2015. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!