Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Bal kulcscsont alá szeretnék...

Bal kulcscsont alá szeretnék egy 6-7cm széles tetkót! Mennyire fájdalmas ez a terület?

Figyelt kérdés
Fekete-fehér színbe! Mennyi ideig nem érheti nap, víz stb.?Milyen kezelési módszert tartjátok a legjobbnak?

2015. jún. 21. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Fájdalom: szinte semmi, nekem egy 15 centi felirat van ott, meg sem éreztem :)

Víz, nap, stb: 1 hónapig nem szabad fürödni vele, napoztatás meg semmilyen téren nem jó a tetkónak

Kezelés: Bepanten plussal, első nap még cserélned kell fóliát, utána már nem kell, többször le kell mosni, nem áztatni, mosni, finoman tiszta vízzel (csak vízzel), felitatod a vizet papírtörlővel, utána szépen, vékony rétegben bekened-ezt napi többször ismétled, de úgyis elmondják majd ezt.

2015. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőhöz hozzátenném, hogy ma már a legtöbb helyen nem javasolják a bephanten plust csak a sima bephanten krémet (nem kenőcsöt!), mert a plus fertőtlenítőt is tartalmaz ami sok esetben fakíthatja a tetoválást.
2015. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az össze tetkómat ezzel kezeltem, gyakorlatilag olyan szinten meggyógyította a tetkóimat, hogy pl: a talpas betű stílussal készült feliratomban az össze apró talpacska megmaradt. Kinek mi, nekem a Bepanten plusz vált be és nálunk ezt is ajánlják nem véletlenül.
2015. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy egyből ezt fogod írni, hogy "én ezt használtam és semmi bajom nem lett tőle". Van aki gumi nélkül szexel idegenekkel és nem lesz AIDS-es, van aki meg igen...

Attól még lutri, hogy másnál is jó lesz-e szóval... Én ismertem olyat aki üttethette át az egészet emiatt, úgyhogy nem véletlen az ajánlás.

2015. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fájt. Egy tíz centis rajz van nekem ott, egy hónapja csináltattam. Mivel színes nekem két napig kellett fóliáznom 3-4 óránként. (levettem a fóliát, antibakteriális szappannal megmostam,papír törlőkendővel felitattam(nem törölni, itatni!) bepanthennel bekentem vékonyan, majd rá a fólia) Harmadik napon meg 4-5 óránként megmostam és bekentem. Egy hét alatt begyógyult, a második héten már strandon, miután a tetováló zöld utat adott. Nekem se ajánlotta a plust, de majd a tetoválót megkérdezed ő mit javasol :)
2015. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!