Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért várjak a tetkóval?

Miért várjak a tetkóval?

Figyelt kérdés
miért van az hogy akár hány embertől megkérdezem hogy szerintük jól állna ide meg oda a tetkó, mindenki azt mondja hogy ezzel várj még 5 évet és majd utána varrasd fel...kérdezem hogy miért? annyi a válaszuk hogy hidd el megköszönöd még hogy vártál annyit...meg hogy majd rájössz miért kell várnod...ez most mi? az mellékes hogy mit és hova akarok varrattatni
2015. jún. 24. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Azért, mert tetoválás-ellenesek, azt gondolják, hátha addig meggondolod magad, és "jó útra térsz", mert ezek a gyöpösök tetoválás alapján ítélik meg, milyen ember valaki.


15 év körüli lehettem, mikor eldöntöttem, hogy én márpedig akkor is fogok tetováltatni. Akkor még nem tudtam, mit, és mikor. Családom reménykedett, hogy majd "felnövök és elmúlik a lázadó korszak"...

27 leszek, jelenleg van 4 tetoválásom, 3 piercingem, 4 fülbevalóm, és szüleimnek, nagyszüleimnek nyíltan, kerek perec megmondtam, nyugodtan lehet szörnyülködni, de bizony ez a szám már csak fölfelé fog menni.

2015. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jogi felelősség, cselekvőképesség.


Nagykorúság előtt gyerek vagy, és mindenféle alkalmi divat miatt ne okozz magadnak maradandó problémát.


Ha majd elmúltál 18, akkor majd levágathatod a farkad, kiluggathatod az arcod, leműtetheted a fejed - de addig bírd ki léccives.

2015. jún. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mert ha 14 megértem.

Na meg az se mindegy hogy hova mert ha egy szivárványpónit az intim területedre akkor az se mindegy. :DD

Viccet félretéve ha már elmúltál 18 éves és normálisnak nevezhető a hely is és a minta is akkor egyszerűen csak ellene vannak, és nem szabad adni a véleményükre. Nekem is mindig mondták, hogy nem kell az neked. Éveken át ezt hallgattam de nem érdekelt és nem is gondoltam meg magam szóval....azt csinálsz magaddal amit akarsz. Csak maradj épeszű légyszíves.

2015. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Októberbe leszek 19. És Killakikitt tetkót akarok (lehet irni hogy "megint egy fanatikus") igen az vagyok mert átsegített egy korszakon...jobb alkar a Killakikitt felirat, jobb vádli a logója
2015. jún. 25. 00:23
 5/7 anonim ***** válasza:
A fanatikusokkal semmi baj nincsen, én is meg vagyok őrülve néhány dologért bár én inkább a kocka típus vagyok, de egy ilyen tatu okot adhat arra hogy elítéljenek. Úgy értem hogy aki nem szereti ezt a zenekart (azt hiszem az egy zenekar bocsánat ha nem) akkor az elítélhet. És ha ez éppen a munkaadód vagy a jövőbeli nagy Ő-d akkor gáz. De ha ezt tudod vállalni akkor felőlem aztán csináltasd meg, a fanatikusságot meg tényleg abszolút megértem.
2015. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feltételezem, van olyan dalszöveg-idézet tőlük, ami megfogott téged, én ebben sokkal több értelmet és fantáziát látok, ha tetoválásról van szó, mint magát az együttes nevét magadra varratni.

Hasonló helyzetben vagyok egy együttessel, 7 éve vagyok fanatikus, de inkább tőlük való idézetekben gondolkodom (és remélem, nemsokára nem csak gondolatok leszek ezek sem :) )

De ez csak az én véleményem. 1.voltam.

2015. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. jún. 26. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!