Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mai napon csináltattam tetovál...

Mai napon csináltattam tetoválást! 3-4 óránként cserélem a fóliát és tisztítom le a tetoválást. Elég a 2-3 nap után kenegetni vagy el kéne kezdeni most?!

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem akarlak baszogatni, de talán az ilyen alap kérdéseknek a tetoválás elkészítése előtt kellett volna utána nézni. :D
2015. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elsö tetoválásod , nem illet volna tájékozódni mi hogy merre hány méter? Tetoválás méretétöl függöen 1-2 nap alatt felejtsük el a fóliát..én már éjszakára leszedném nyáár van érje levegö elkezdjen gyógyulni . Napi 3-4x óvatosan leöbliteni szappanos vízzel majd bepanthennel kenni. 7-10 nap alatt szépen legyògyul abba marad a hámlás. Fürdésnél , zuhanyzásnál vigyázni nem áztatni a frossen tetovált börfelületet.. Strand, napozás felejtös csak , hogy képben legyünk.
2015. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
A fòliát már leszedhetted volna,és már kenni is kellene.. Nekem nincs tetkòm,de ennyit még én is tudok.. Miért nem kértél tanácsot a tetkòstòl? 19/N
2015. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezted volna a tetoválóst akkor elmondta volna, hogy 3-4 napig 2-3 óránként langyos vízzel tisztísd le a tetoválást, majd kend be bepanthen kenőccsel vékonyan, és fóliázz be. 4 nap után már nem kell fóliázni, de a kenőcsel még kenegesd pár napig 3 óránként vagy amikor úgy érzed feszül a bőr.
2015. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egészkarosat csináltattam, szóval elvoltam vele egy ideig. Az egyik legjobb szalonban Mo-n. Nekem mindent részeltesen elmondtak, h szép legyen a tetkó később.

Levenni a fóliát, sima vízzel lemosni, megvárni míg megszárad, vékony réteg Bepanthen. Aztán 4-5 óránként Bepanthen. Fóliázni NEM kell. Addig kell kenni, amíg TELJESEN meg nem gyógyul, szóval már 1 db kis bőrcafatka sem lóg a kezedről -vagy ahova csináltattad.

2015. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A fólia az első éjszaka után felejtős. Csak tiszta(!) langyos vízzel mosni - négy óránként (nem percre pontosan, de rendszeresen.) megvárni amíg megszárad, majd vékonyan bekenni bephantennel. napfény, uszoda, minden nemű parfümöt tartalmazó termék( tusfűrdő, sampon, dezodor stb) kerülendő. legközelebb csak olyan szalonban tetováltass, ahol a művész mindezeket magától, kérdés nélkül elmondja neked!!!
2015. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért tettem fel a kérdést, mert kb mindenki mást mond :D amit kaptam lapot azon 3 nap foliázás van és utána csak a krém, itt meg első nap után off.. pont ezért kérdezem szal nem kell az off hogy jaj mér nem kérdezed stb..
2015. jún. 27. 02:56
 8/10 anonim válasza:
Az elsö fóliaa 1 óraig legyen rajtaa és 2-3 óránkén fóliáznii és kenii az elsö foliazas ótaa vízz ne érjee ...
2015. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tetoválásonként eltérhet a kezelés időtartama. Amikor én csináltattam nekem azt mondták el ami az enyémre vonatkozik. Amit kaptam papírt ott nekem is más volt írva, de elmondták, hogy az én esetemben mik változnak.
2015. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb mintáknál első 2 éjszaka és nap fólia 3-4 óránként csere lemosni langyos vízzel, leitatni tiszta papírtörlővel, majd bepanthennel vékonyan(!) kenni. 3. naptól már nem kell semmi, max akkor ha olyan helyre mész ahol nagy a por, kosz belemehet stb. Kis mintáknál első nap elég a fólia ahogy elkészült. Egy normális tetováló tájékoztat, és mindig elérhető ha kérdésed van.
2015. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!