Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok erről a tetoválá...

Mit gondoltok erről a tetoválásról?

Figyelt kérdés

Sziasztok, több hónapja tervezem hogy magamra varratom, egy sorozatban láttam, ami mellesleg a kedvenc sorozatom lett.

A jelentése nem az lenne ami a sorozatban, hanem egy személyes és egy motivációs oka is lenne a varratásnak.

4-5 Hónap után nem untam meg, nem gondoltam úgy, hogy meg fogom unni mivel az a személyes jelentés életem végéig kísérni fog! Mellesleg nagyon tetszik az egész tetoválás.

- Szerintetek később megbánnám?

- Sablonos?

- Nem gondolják majd cikinek?

18/F

[link]



2015. júl. 3. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Tré.


22/L

2015. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy szavas válasz a legjobb válasz.
2015. júl. 3. 23:28
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez tenyleg tre. 2 telibevarrt csik? Elkepesztoen mely mondanivalo, tenyleg.
2015. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nemvagy vérfarkas, szerintem nem olyan jó ötlet :)

Ettől függetlenül, ha szeretnéd, nyugodtan. Nem egy csajod neve, vagy horgony/végtelenjel.

Nem tartom sablonosnak, egyszerűen csak nem tetszik.

2015. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, 2 mezei csík. Szerintem is inkább ronda.
2015. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még jöhetnek vélemények.
2015. júl. 4. 07:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Tessek, meg egy velemeny: a tinisorozatod 1-2 even belul eltunik a sullyesztoben, a tetkodon meg maximum rohogni fognak a fantaziatlansaga miatt. Ha meg haromszor megkerdezed, akkor is tre lesz.
2015. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a sorozat tré, de egyébkét menő tetkó lenne. Mondjuk én nem nagyon magyaráznék bele semmit. Sokkal jobb mintha egy giccses agyon magyarázott dologgal bővítenéd a tetkók listáját. Egyszerű és esztétikus, ennyi.
2015. júl. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz.Nekem például jobban tetszene ha a csíkok vékonyabbak lennének és az alkarodra varratnád.De ez csak egy vélemény :))
2016. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!