Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nem ciki hogy egész bal karom...

Nem ciki hogy egész bal karom szét van tetoválva 20 éves létemre?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy ezt megkérdezed 20 éves létedre. És ha azt mondjuk, hogy az, akkor mit csinálsz?
2015. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert mások véleményére is kíváncsi vagyok hogy mit gondol 20 évesen nem korai?
2015. júl. 17. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Húgom 20 éves és 3 tetkó van a hátán (az egyik félhátas), 1-1 az alkarjain, 1 a vádliján és 1 a mellkasán. És nem idióta divattetkókról van szó. Szerinted ez ciki?


Egyébként, nem az.


De ennyi idősen még érdekel mások véleménye? Ha így érzed jól magad, kit érdekel, ki mit gondol?

2015. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Ilyet csak olyan kérdez,aki divat tetkós és egyiket sem azért csináltatta,mert jelentése lenne számára.

Na ez már ciki.

2015. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy ezt megkérdezted. Ha már ez a kérdés felmerül benned, akkor csak divatból varrattad szét magad.
2015. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem. Viszont az, hogy úgy gondolsz rá, hogy "szét van tetoválva", az már igen. Nekem is van tetkóm, tervezek is még rengeteget, de sosem mondanék ilyet. A minta a lényem része, ezért nem úgy gondolok rá, hogy valami oda van hányva arra a testrészemre (a kérdésből nekem az jött le, hogy te így gondolod). Érted, nem? :D
2015. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nkem nem ciki, de neked lehet h az

attól függ mik azok és h te cikinek érzed-e

2015. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 marcalidnes válasza:
0%
Akkor lesz ciki, másoknak is, akik szarrá tetováltatják magukat, ha megöregszik a bőr. Szépek lesznek, azok a lottyadt tetoválások. Másodszor, ha már valaki tetováltat, annak azt tanácsolom, csak diszkréten, mert sosem tudni, hogy alakul az élete és bizony aki úgy néz ki, mint a perzsa szőnyeg, azt bizonyos munkakörökben nem fogják alkalmazni.
2015. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
20 vagyok és most lett kész az egész bal alkarom nincs megállás felfele! dehogy gáz .. amikor varrattam ott varrták mellettem a 16 éves kis csajt :D
2015. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!