Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nektek bejön ez a arany...

Nektek bejön ez a arany tetoválás matrica? Mi a véleményetek róla? Nem drága egy kicsit? Hány napig bírja?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 19:20
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%
igénytelen
2015. aug. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Lehet, hogy én vagyok az egyetlen aki pozítívat ír róla... De szerintem szép. Nyilván függ a mintàtól, nagyságától, színétől és attol is hogy hova tesszük, de szerintem tud szép lenni. Én például ebayrőp rendeltem, mondván ha nem tetszik 200 forintér akkor is megéri. Leginkább kisebb mintáim vannak, aminek örülök is, hisz főként csuklóra szerettem volna. Nekem például egy hét után kezdett el kopni, de akkor se csúnyán. Viszont ez olyan mint egy körömlakk. Szerintem ha már kopott, nem szép. És még amit észrevettem, hogy a körülete, meg maga a felülete kb 4-5 nap után elveszti a ragyogását és kezd kicsit feketedni.

Nem tudom azóta kipróbáltad e vagy elijesztetett ez a sok rossz vélemény. Én a környezetembe azt vettem észre mindenkinek tetszik, ha igényessen és stílusossan van viselve. Én például imádom a csuklómon, arany színbe egy mellé passzoló aranyórával hordani. Ès másnak is tetszik. A gyerekesség meg.. Szerintem nem az. Az enyémek főként kiscsillagok, tollak, gyémánt. A legtöbb ember ezeket tetoválja a csuklójára vagy más testrészére. Rajtuk örökre ott van, mégse mondják hogy gyerekes... Én azt mondanám, hogy próbáld ki. Az ára pedig.. A hivatalos oldalán nagyon drága. De ne azzal kezd. Én láttam már az én 200 forintos mintasorom 1200ér is. És pont ugyan az. Ha tudsz rendelni, szerintem rendelj. Vagy vegyél kínaiba. (Bár nálunk ott nagyon drága)

Én kisvárosba élek de meglepő mennyi embernek van és mennyire elfogadott. De mikor máshol nyaraltam egy szállodába, még én éreztem magam kellemetlenül, hogy nekem nincs. Szóval az hogy most az elso 10 válaszoló mind negatívan írt, ne riasszon el. Próbáld ki, a lényeg hogy neked tetszen:)

Remélem tudtam segíteni! És kíváncsi lennék, hogy vettél e már vagy hogy mi a véleményed, megírhatnád!:)


17/L

2015. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyon gáz...olyan gagyi.


21/L

2015. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!