Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Napközben is kell fóliázni a...

Napközben is kell fóliázni a tetoválást ha otthon vagyunk elég éjszakára vagy napközben is kell fólia?

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

A tetoválást NEM szabad fóliázni.

A tetováló rád tette, te otthon kb 2 óra múlva leveszed, lemosod sima vízzel, megszárad, bekened.

3-4 óránként nagyon vékonyan kell kenni, amíg meg nem gyógyul. Fóliázni nem fóliázzuk!!!!!

34 N, tele tetoválással

2015. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2 napig kell fóliázni ha színes vagy olyan helyen dolgozol ahol sok a por. Vagyis nekem ezt mondta a tetoválóm

18L

2015. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Normális szalonban tesznek rá speciális légmentesen záró orvosi fóliát, nem kell kenegetni, stb. 5 nap múlva óvatosan leveszed, és addig szépen begyógyul alatta. Nincs fertőzés veszély, fájdalom, viszketés. De ez pénzbe kerül, 1-2 ezer ft, a nagyságtól függően.
2015. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Az utolsó nagy baromságot mondott, nehogy rajta hagyj bármit is öt napig!!! Beizzadsz alá és totál ki fog fakulni az egész tetoválás.

Egyébként erről megoszlanak a vélemények, ahogy az első két válaszolóból is látszik. Szerintem ha nagyobb, vagy színes, akkor azért fóliázd 1-2 napig.

2015. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
83%
Nem gondolod, hogy tudom miről írok? Talán nézz utána! Ez egy új módszer, saját magam is tapasztalom, az én tetoválásomon is ez van, nem izzad, pedig nincs hideg. Mielőtt hülyeségeket írsz, tájékozödj!
2015. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Még annyit hozzáteszek, hogy égési sérülésekre fejlesztették ki, csak a tetoválószakma felfedezte a benne rejlő lehetőséget!
2015. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

[link]

Itt utána olvashatsz!

2015. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már bocs, hogy beleszólok, de nekem egy tetoválásom volt csak amelyiket nem fóliáztam, az meg fél centis száraz varr-t képezett, amivel a gumibugyim tele volt, amikor körberepedt. Soha többet nem mentem ahhoz a kontárhoz. A többit minden alkalommal 3-4 napig fóliázom,reggel-este cserélem. Egy takony folt sem lesz a fólián belül és egy szem tinta sem jön ki. A 4.napon leveszem és két-három óránként hideg vízzel lemosom és bekenem. Nincs varr, és ezután sem jön le semmi. Soha nem kell javítani sem rajt szinte semmit, mert a színek és a kontúr is tökéletes. Persze, van ahol kicsit a piros kimarad, de ez nem a kezelés hibája.
2015. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!