Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválás idézeteket...

Milyen tetoválás idézeteket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

A csípőmre szeretnék tetoválást, keresem az igazi hozzám illő idézetet.

[link]

Valami ilyesmire gondoltam, körülbelül 4-5 szavasra. Életről, motivációról.. Gondoltam kiírom, hátha ti tudtok segíteni hogy megtaláljam az igazi feliratot :) Köszi előre is!

16/L


2015. júl. 26. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Annyira kreatív vagyok, hogy gyakorin keresek tetoválás mintát."


De most komolyan, amíg nincs saját ötleted, amit már hónapok óta érlelgetsz magadban, addig ne tetováltass.

2015. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez annyira bullshit, hogy már fáj.

No nembaj.

Kezdjük az elejéről: 16 éves vagy. A szüleid hozzájárulnak? Vagy ismerős tetoválna? Mert ha nem, akkor meg kell várni, míg 18 leszel.

Másodszor: keresed az igazi, hozzád illő idézetet. Ezzel nincs is baj, piros pont. DE miért idegen emberektől kérdezed, hogy mi illik hozzád? Nem ismerünk, nem tudhatjuk ennyiből. Szívesen segítek neked, ha komolyan gondolod, írj nyugodtan privátot, de így senki nem tud neked segíteni.

Ha abszolút nincs ötleted, akkor kérdezd meg a családod, barátaid, hogy mi az ami téged jellemezne. És amellett dönts, ami az életedet végigkísérheti, azt is belekalkulálva, hogy évekkel később megváltozhatsz.

2015. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!