Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek milyen tetoválást...

Nonammer kérdése:

Szerintetek milyen tetoválást csináltassak?

Figyelt kérdés
Lány vagyok!

2015. júl. 27. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem olyat ami neked tetszik, életed végéig hordanád, nem lesz kínos emlék, persze akkor is az lehet ha az "ismerős, aki nagyon jó rajzoló" varr ki.


Ha ennyire ötlettelen vagy inkább jegeld a témát egy időre.

2015. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Szeretlek apu" "Haver vagy János" "Csapat csak egy van a Ferencváros"
2015. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi kepp ne olyat ami csak ugy 'tetszik'

Ha mar csinaltatsz annak legyen is valami mondani valoja, jelkepe

2015. júl. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Bill Cosby portrét.
2015. júl. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem "Béla szeretlek" feliratot. Aztán ha majd dobod, akkor áthúzzák és alátetoválják, hogy Lajos :D :D

Mlost komolyan mi mondjuk meg???

Nekem van full karos, de én tudtam, h azt akarok. Nekem az tetszik.

34 n

2015. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én egy egész hátas hentai jelenetre gondoltam csápokkal meg minden, ha esetleg elkészül kérek róla képet
2015. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha ezt itt kell megkérdezned vadidegen emberektől, akkor inkább semmit ne varrass.

Nem tudom hány éves vagy, de ez életed végéig ott marad, ezért alaposan át kell gondolni. Attól, hogy nincs ötszázféle mondanivalója vagy jelentése, csak tetszik, még lehet belőle tetoválás, de inkább akkor, ha huzamosabb ideje tetszik, és úgy gondolod, nem bánnád meg, ha ez végigkísérné az életed. Azt is beleszámítva hogy évekkel később megváltozhatsz.

Nevet semmiképp ne tetováltass szerintem, illetve elsőre nem ajánlok túl nagy mintát sem. Legyen valami kicsi és egyszerű, olyan helyen, ami nem feltűnő, ha esetleg mégis megbánod, el tudd takarni. De mint mondtam: gondolkodj, és légy kicsit kreatív. Mi illik hozzád, a személyiségedhez. Ha abszolút nem jut eszedbe semmi, kérdezd meg a családod, barátaid hogy szerintük mi jellemez téged a leginkább. Ha pedig egyéb gondod akad, írj nyugodtan privátot, szívesen segítek. :)

2015. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor csináltass tetoválást ha van valami amit mindig magadon szeretnél tudni.

Csak azért, hogy legyen egy tetoválásod, ne tetováltass.

2015. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!