Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha a fejbőrömre tetováltatok,...

Ha a fejbőrömre tetováltatok, később visszanő a hajam rendesen?

Figyelt kérdés
Szóval eléggé tetszik néhány ilyen tetkó, és így pár évig kiélném az extrém külső iránti vonzalmamat. Viszont nem szeretném, ha később munkakeresésnél hátrányt jelentene esetleg...

2015. aug. 12. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem.
2015. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nem nő vissza a haj, viszont ha ráterováltatsz egy virágot az igen...😓
2015. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De miért nem? Ezen a képen pl úgy látszik, mintha már nőne:


[link]


Amúgy utolsó ezzel nem értem, mire utaltál, nem virágot vagy valami semmitmondó mintát akarok (nem is olyat mint amit linkeltem, azt csak azért, hogy ott mintha nőne.)


Azért érdekel, mert lány vagyok és ráadásul elég hosszú hajam van (1 méteres lassan), amit imádok, és azért később vissza szeretném növeszteni. (Nem az egészet tolnám le, csak side shave, vagy a tarkónál fölnyírni, hátul.)

2015. aug. 12. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj istenem.. Persze hogy visszanő, csak azért írtuk azt hogy nem mert elég hülye kérdés.. Mért ne nőne vissza? De nem is értem, minek akarsz oda tetováltatni ha vissza akarod növeszteni? Mert ha visszanő akkor semmi nem fog látszani belőle. Amúgy meg ha tudod a választ akkor minek tetted fel?:D(2-es voltam)
2015. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem rögtön akarom visszanöveszteni, mondtam. De sok munkahelyen élből elhajtanának, ha a fejemen lenne látható tetoválás... Így viszont van is-nincs is, pár évig viselhetem, és aztán nem lesz nyoma.



Nem csináltattam még soha tetkót, ezért kérdeztem. Lehet hülye kérdés, de biztosra akartam menni.

2015. aug. 12. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:
de hülye vagy, ha a karodra tetováltatsz, ott is leborotválják és vissza nő a szőr. Azon a buta fejeden is kinő a szőr egy idő után. Ha meg azt akarod hogy ne nőjön ki akkor borotválod, vagy lekened szőrtelenítő krémmel és lekaparod, akkor lassabban nő vissza
2015. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!