Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok nektek milyen tetkó...

Lányok nektek milyen tetkó tetszik/tetszene egy srác hátán?

Figyelt kérdés
Szeretnek a hatamra tetkot majd viszont ojat ami tetszik a lanyoknak, felre ertes ne essek nem csajozni kell, lehet egesz hat vagy akar egy resze, de ne erjen ra a karra, ez fontos, elore is koszi :)

2015. aug. 12. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan tetszik, ami nem azért van felvarratva, hogy másoknak tetsszen, hanem azért, mert az illető számára fontos jelentése van. A divattetkók nevetségesek.
2015. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne legyenek benne zombik, koponyak, belsosegek.
2015. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] Ilyet csak ugye a hatadra:D
2015. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem divat tetkot szeretnek, nagyon tetszenek a tetkok, nekem egy lanyon levo tetko is iszonyu sexy, majdnem mindenhol, igazabol a hatam kozepere gondoltam egy arkangyalt, reszbe netrol szedtem reszbe en rajzoltam, es atnezetem majd meg a mesterrel, csak hogy kicsit el lehessen kepzelni: pancelba van vigyazzba all csukjaval a fejen lefele nez, karddal a kezebe ami kozepen van es rajta "tamaszkodik", csukjat/pancelt atrajzoltam, de nem tudom milyen szarnya legyen :/ szamomra lenne fontos jelentese de erdekel a lanyok szerint mi sexy :)
2015. aug. 12. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen legyen a szárnya: [link] (3mas voltam)
2015. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi

Ezt gondoltam en is, jol esik a megerosites :)

meg eleg sokat dolgozok rajta, van mit rajzolni meg, de a cel hogy tokeletes legyen, megiscsak egy "orok" dologrol van szo :)

Azert remelem tetszeni fog majd a leendonek, nem akarok mindig poloba lenni :D

2015. aug. 12. 23:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos jó lesz:) 5ös voltam
2015. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!