Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 16 és fél évesen nagyon cink...

16 és fél évesen nagyon cink tetoválást csináltatni? Nagyon szeretnék tetoválást, mert nagyon tetszenek, még anyukámnak nem is mondtam, nem tudom hogyan fog rá reagálni.

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
18 éves kor alatt még szülői beleegyezés kell, jobb helyeken még azzal együtt se csinálják meg.
2015. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amíg azon agyalsz, hogy cink vagy nem, meg anyuciék mit szólnak hozzá... addig ne tetováltass. Nem maradsz le semmiről, ha vársz vele néhány évet és alaposan meggondolod meg megvárod hogy elég érett legyél hozzá. :)

És tényleg nem szívesen vállalják még szülői beleegyezéssel se, nem véletlenül.

2015. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 opened paradise ***** válasza:
Kettessel értek egyet,plusz még fogsz nőni is,úgyhogy szerintem várj vele.
2015. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom tisztában vagy vele hogy ami neked most tetszik az felnőttként már nem fog. Szóval élsz majd egy ciki tetoválással? Vagy fizetsz hogy leszedjék? Semmi értelme még csináltatni.
2015. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!