Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csukló tetoválás mennyire fáj?

Csukló tetoválás mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam,hogy ott szinte nem is érezni valaki pedig azt irta,hogy nagyon fájt neki. Valakinek tapasztalat? Egy Stay Strongos feliratot szeretnék. köszi
2015. aug. 26. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A 'nem érezni' az erős túlzás. Nagyon is érezni is nem kellemes de kibírható. Amikor a bokámat varrták az sokkal kevésbé fájt de még ahhoz képest sem vészes. Persze ez függ attól is h milyen magas a fájdalomküszöböd. Az meg elég ironikus hogy egy stay strong feliratot akarsz és azon aggódás hogy mennyire fog fájni :D Sok sikert a tucattetkódhoz! ;)
2015. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nem érezni? :D csukló rohadt fájdalmas terület.

Nekem alkar belső részén van egy cseresznyefaág virágokkal, egy felirat és 2 pillangó.

Megkérdeztem a tetkóst hogy a pillangókat rakhatnánk e kicsit csukló közelébe, kérdi biztos? ott az egyik legérzékenyebb.

csukló hajlattól úgy 3 cm-re van az első pillangóm de mikor azt csinálta majdnem befostam (nem vagyok kis türőképességű) de kb olyan volt mintha folyamat epillálnám (boka csukló-t próbáld epillálni kb olyan:D)

2015. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

most viccen kivul teljes szivembol mondom neked nem éreztem

hosszu felirat

17 l

2015. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem nagyon fájt.
2015. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!