Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást csináltatok pár...

Tetoválást csináltatok pár hónap múlva egy stay strong felirat lenne a két csuklóm belső felén? Nem ezt szeretném de ehez hasonlót csak egyedi tervezésűt:

Figyelt kérdés

[link]

Na a kérdésem pedig az lenne hogy kb mennyi ideig csinálnák meg és hogy itt mennyire fáj a tattoo varratás?

Válaszokat előre is köszönöm!!

16/F



2015. szept. 21. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Egyediség lvl 99

Még egy never give up is mehetne:D

2015. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
20 évesen meg majd leszedeted, az is fáj ám. Ez egy iszonyat sablonos tinilányos tetkó... szerintem nem ártana még gondolkodnod ezen, elég ciki lesz ha már felnősz, ami remélhetőleg nincs már messze.
2015. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Qurvára nem azt mondtam,hogy véleményt adjatok,hogy milyen a tetkó. Tudtommal nem divatból csináltat valaki tetkót és ha én ezt akarom akkor r*hadtúl ne szóljon már bele senki hogy mi én jogon akarok ilyet csináltatni ember . Ki nem sz*rja le hogy hány embernek van ilyen tetkója, és képzeljétek nem csak tinip*csákon van ilyen tetkó .Láttam nem egy olyan kigyurt állatot akinek ez a felirat volt valahol, na azoknak szóljatok be hogy tinip*csákon van ilyen,meg ide is lehet jönni ha nem tetszik valami , nem vagyok olyan mint egy kétajtós szekrény de azért átrendezném a képed, ja meg egyediség lvl99 ha nem tudsz olvasni akkor miért írsz ide ember?? Nem látod hogy azt írtam hogy ehez HASONLÓ konkrétan a betű etípusra gondoltam a hasonlóságban. Hameg valakinek nem tetszik akkor ne nézze, főleg azért mert nem mutogatni csináltatom -.-"" hameg megbánom amit kétlek de legyen igazatok akkor leszedetem van rá keret . Az ilyen emberek úgy feltudnak húzni b+ -.-" .(ja inkább az első válaszolónak szólt minden ) de mit is vártam ettől a szenny oldaltól ahova az ilyen suliban visszahúzódó pö*sök jönnek fel keménykedni. Bocs mindenkinek aki olvassa de az ilyen világ szégyenei akik nem tudnak mit kezdeni magukkal nagyon fel tudnak húznk
2015. szept. 21. 20:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak azért válaszolok, mert már beismertem itt, hogy gyenge vagyok és holnap kiöltözötten megyek suliba. Szóval a szöveg olyan fél óra lehet kb. ha nem mozogsz közbe meg nem esel össze akkor gyorsan meglesz észre se veszed. Jah és sok szerencsét hozzá, egyszer majd én is csináltatok tetkót. :) 16/l
2015. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Pff

Ahelyett hogy itt teszed az agyad, stay strong és tanulj meg tagolni mert arra már látom nincs keret.

Igen a kondiban mindenkinek ilyen tetkója van. Ez kondis tetkó:D Csak sajnos az olyan kondi is lehet hogy üres:)

Azért annyira ne legyél kemény mert még végén elpattan sz.rás közben egy ér a szemedben, vagy épp vért fogsz pisálni és ez nem hiányzik a ,,keretnek''.

Tetkó ötlet hogy egyedi legyél:

[link]

2015. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fél óra kb.Az,hogy fájdalmas lesz-e az tőled függ.Egyáltalán nem fáj szerintem a tetoválás.
2015. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha megnyitom a Tetoválás rovatot és mindig olyan felhőtelenül tudok kacagni a sok egyéniségen, akik a lelküket öntik egy ilyen fos feliratba :))
2015. szept. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pfuu ez a sok tudatlan cs icska ember -.-" legalább tudnátok,hogy miért csináltat valaki tetkók na mind1, mit vártam ettől a szenny oldaltól
2015. szept. 23. 15:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt a hétszázát micsoda beképzelt pic.sa 16 éves kora ellenére. Tök mindegy milyen betűtípus a divatbuz.ik körében úgyis menő le, normális emberek meg pont les.arják.
2015. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

"Qurvára nem azt mondtam,hogy véleményt adjatok,hogy milyen a tetkó. Tudtommal nem divatból csináltat valaki tetkót és ha én ezt akarom akkor r*hadtúl ne szóljon már bele senki hogy mi én jogon akarok ilyet csináltatni ember ."

Kedves kérdező rosszul tudod, mert te is csak divatból akarsz tetkót, ezt be is bizonyítja, hogy ilyen kérdéssel szondázod a véleményeket. Ha nem divatból csináltatnád, akkor nem is lennél itt.


"Láttam nem egy olyan kigyurt állatot akinek ez a felirat volt valahol, na azoknak szóljatok be hogy tinip*csákon van ilyen..."

Kedves kérdező amit láttál az marhabillog mert állatokon "csak" az van.


"nem vagyok olyan mint egy kétajtós szekrény de azért átrendezném a képed,..."

Tehát arc plasztikázással foglalkozol? :) Inkább csak szeretnéd.


"Nem látod hogy azt írtam hogy ehez HASONLÓ konkrétan a betű etípusra gondoltam a hasonlóságban."

Nem lehet látni, hogy mit gondolsz, csak azt amit odaírsz. Az, hogy nem tudod értelmesen kifejteni, hogy mire gondolsz, az a te bajod.


"Hameg valakinek nem tetszik akkor ne nézze, főleg azért mert nem mutogatni csináltatom -.-"" "

Ha nem akarod mutogatni akkor miért olyan helyre akarod tetováltatni, ahol mutogatni fogod, és nem tudod letakarni?


"Az ilyen emberek úgy feltudnak húzni b+ -.-" .(ja inkább az első válaszolónak szólt minden ) de mit is vártam ettől a szenny oldaltól ahova az ilyen suliban visszahúzódó pö*sök jönnek fel keménykedni."

Köszönjük, hogy bemutattad magadat.

Most már mindenki érti, hogy miért írsz ilyen összevissza.


"Pfuu ez a sok tudatlan cs icska ember -.-" legalább tudnátok,hogy miért csináltat valaki tetkók na mind1, mit vártam ettől a szenny oldaltól"

Most, hogy már bevallottad, hogy milyen tudatlan gyerek vagy adok egy segítséget.

Szerinted nem lenne egyszerűbb bemenni egy szalonba és konkrétan megkérdezni egy szakembert?

Vagy nem mersz személyesen kérdezni, csak névtelenül?

2017. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!